Vítejte, můžete se přihlásit nebo zaregistrovat.
Váš nákupní košík je prázdný!

RAW Perfect Food - Alkalizer & Detoxifier

Perfect Food RAW Alkalizer & Detoxifier je 100% přírodní RAW doplněk stravy pro podporu rovnováhy vašeho těla. Napomáhá vylučování toxinů z těla a podporuje udržování ideálního pH.

Veškeré potraviny jsou pěstovány našim certifikovaným ekologickým zemědělstvím v rodinných farmách v USA. Obiloviny sklízíme před vytvářením pupenů (aby se předešlo vytvoření lepku), a následně ihned odšťavňujeme. Šťávy se poté při nízké teplotě suší až do formy prášku. Konečným výsledkem je vysoce koncentrovaný bio prášek, v němž jsou zachovány všechny vitamíny a živiny stejně jako v syrových rostlinách.

Zobrazit:
Řadit podle:
Perfect Food Alkalizer & Detoxifier 285g.
Perfect Food Alkalizer & Detoxifier 285g. (sušená šťáva) Je přírodní RAW doplněk stravy pro podporu rovnováhy vašeho těla. Podporuje přirozené vylučování toxinů z těla a udržování ideálního pH. RAW organic citronová a petrželová šťáva podporující alkalizaci RAW organic kokosová voda pro podporu hydratace a doplňování elektrolytů, 8 tradičně používaných poročišťujících bylin, Energie z RAW organic travních šťáv a antioxidační účinky organic RAW ovocných a zeleninových šťáv, Organic RAW ..
899 Kč
Bez daně: 782 Kč
Založeno na 2 recenzích.
TOPlist