Vítejte, můžete se přihlásit nebo zaregistrovat.
Váš nákupní košík je prázdný!

RAW strava - svačina

 
RAW strava - RAW Meal skvělá svačina při sportu a aktivním stylu, velmi pohodlně použitelný na cestách a před sportovním výkonem. Uspokojíte váš hlad pocitem plnosti a lehkosti, a navíc vám dodá potřebnou energii pro sportovní výkon. To vše při poskytování bílkovin, vlákniny, vitamínů a minerálů,živých probiotik, enzymů, které byste našli v RAW stravě. RAW Meal je alternativa syrového jídla v jedné lahodné porci. Obsahuje 26 superpotravin z organických syrových semen, klíčků a listové zeleniny.
RAW meal přirozeně uspokojuje pocit hladu a zvyšuje energii, což je skvělé pro ty, kteří chtějí řídit svou stravu a hledají výhodnou alternativu k předem balené teplem znehodnocené, nebo nezdravé stravě.
Zobrazit:
Řadit podle:
RAW Meal - Natural
RAW Meal Natural - 908 g. Skvělý doplněk stravy nejen pro sportovce 100% rostlinného složení. Velmi vhodné použít před sportovním výkonem nebo při samotném sportu a aktivním stylu, jako kvalitní a vyváženou svačinu, velmi pohodlně použitelný na cestách a v průběhu dne, kdy není přístup k normální klasické stravě. Navíc vám dodá potřebnou energii, plně vás zasytí, ale nezatíží. To vše při poskytování bílkovin, vlákniny, vitamínů a minerálů, živých probiotik, enzymů. Nová receptura obsahuje 45 superpotravin, jakými jsou organick&aacu..
1 439 Kč
Bez daně: 1 251 Kč
Založeno na 0 recenzích.
RAW Meal - Vanilka
RAW Meal Vanilka - 969 g. Skvělý doplněk stravy nejen pro sportovce 100% rostlinného složení. Velmi vhodné použít před sportovním výkonem nebo při samotném sportu a aktivním stylu, jako kvalitní a vyváženou svačinu, velmi pohodlně použitelný na cestách a v průběhu dne, kdy není přístup k normální klasické stravě. Navíc vám dodá potřebnou energii, plně vás zasytí, ale nezatíží. To vše při poskytování bílkovin, vlákniny, vitamínů a minerálů, živých probiotik, enzymů. Nová receptura obsahuje 44 superpotravin, jakými jsou organick&aacu..
1 390 Kč
Bez daně: 1 209 Kč
Založeno na 0 recenzích.
RAW Meal - Vanilka Chai
RAW Meal Vanilka Chai - 909 g. Skvělý doplněk stravy nejen pro sportovce 100% rostlinného složení. Velmi vhodné použít před sportovním výkonem nebo při samotném sportu a aktivním stylu, jako kvalitní a vyváženou svačinu, velmi pohodlně použitelný na cestách a v průběhu dne, kdy není přístup k normální klasické stravě. Navíc vám dodá potřebnou energii, plně vás zasytí, ale nezatíží. To vše při poskytování bílkovin, vlákniny, vitamínů a minerálů, živých probiotik, enzymů. Nová receptura obsahuje 45 superpotravin, jakými jsou organick..
1 390 Kč
Bez daně: 1 209 Kč
Založeno na 0 recenzích.
RAW Meal - Čololáda
RAW Meal Čokoláda - 986 g. Skvělý doplněk stravy nejen pro sportovce 100% rostlinného složení. Velmi vhodné použít před sportovním výkonem nebo při samotném sportu a aktivním stylu, jako kvalitní a vyváženou svačinu, velmi pohodlně použitelný na cestách a v průběhu dne, kdy není přístup k normální klasické stravě. Navíc vám dodá potřebnou energii, plně vás zasytí, ale nezatíží. To vše při poskytování bílkovin, vlákniny, vitamínů a minerálů, živých probiotik, enzymů. Nová receptura obsahuje 45 superpotravin, jakými jsou organ..
1 439 Kč
Bez daně: 1 251 Kč
Založeno na 0 recenzích.
RAW Meal - Natural 454g
RAW Meal Natural - 454 g. Skvělý doplněk stravy nejen pro sportovce 100% rostlinného složení. Velmi vhodné použít před sportovním výkonem nebo při samotném sportu a aktivním stylu, jako kvalitní a vyváženou svačinu, velmi pohodlně použitelný na cestách a v průběhu dne, kdy není přístup k normální klasické stravě. Navíc vám dodá potřebnou energii, plně vás zasytí, ale nezatíží. To vše při poskytování bílkovin, vlákniny, vitamínů a minerálů, živých probiotik, enzymů. Nová receptura obsahuje 45 superpotravin, jakými jsou organick&aacu..
728 Kč
Bez daně: 633 Kč
Založeno na 0 recenzích.
RAW Meal - Vanilka 475g
RAW Meal Vanilka - 475 g. Skvělý doplněk stravy nejen pro sportovce 100% rostlinného složení. Velmi vhodné použít před sportovním výkonem nebo při samotném sportu a aktivním stylu, jako kvalitní a vyváženou svačinu, velmi pohodlně použitelný na cestách a v průběhu dne, kdy není přístup k normální klasické stravě. Navíc vám dodá potřebnou energii, plně vás zasytí, ale nezatíží. To vše při poskytování bílkovin, vlákniny, vitamínů a minerálů, živých probiotik, enzymů. Nová receptura obsahuje 45 superpotravin, jakými jsou organick&aacu..
709 Kč
Bez daně: 617 Kč
Založeno na 0 recenzích.
RAW Meal - Vanilka Chai 455g
RAW Meal Vanilka Chai - 455g. Skvělý doplněk stravy nejen pro sportovce 100% rostlinného složení. Velmi vhodné použít před sportovním výkonem nebo při samotném sportu a aktivním stylu, jako kvalitní a vyváženou svačinu, velmi pohodlně použitelný na cestách a v průběhu dne, kdy není přístup k normální klasické stravě. Navíc vám dodá potřebnou energii, plně vás zasytí, ale nezatíží. To vše při poskytování bílkovin, vlákniny, vitamínů a minerálů, živých probiotik, enzymů. Nová receptura obsahuje 45 superpotravin, jakými jsou organick&..
709 Kč
Bez daně: 617 Kč
Založeno na 0 recenzích.
RAW Meal - Čololáda 493g
RAW Meal Ćokoláda - 493 g. Skvělý doplněk stravy nejen pro sportovce 100% rostlinného složení. Velmi vhodné použít před sportovním výkonem nebo při samotném sportu a aktivním stylu, jako kvalitní a vyváženou svačinu, velmi pohodlně použitelný na cestách a v průběhu dne, kdy není přístup k normální klasické stravě. Navíc vám dodá potřebnou energii, plně vás zasytí, ale nezatíží. To vše při poskytování bílkovin, vlákniny, vitamínů a minerálů, živých probiotik, enzymů.   Nová receptura obsahuje 45 superpotravin, jakými jsou..
728 Kč
Bez daně: 633 Kč
Založeno na 0 recenzích.
TOPlist