Vítejte, můžete se přihlásit nebo zaregistrovat.
Váš nákupní košík je prázdný!

Rostlinné proteiny Garden of Life

RAW Protein - Získejte výživnou sílu z RAW Proteinu od společnosti Garden of Life – Certifikovaný USDA organic proteinový prášek vhodný i pro vegany. Díky proteinu a 13ti druhům klíčků je RAW protein vynikajícím zdrojem kompletních bílkovin. Jedna dávka RAW Proteinu (17g) bílkovin pro vaše tělo. Navíc obsahuje aminokyseliny, probiotika, vitamíny a enzymy podporující trávení. Je to doplněk stravy určený nejen pro sportovce, kulturisty, vegany a vitariány, ale i pro ty kteří chtějí, vybudovat svalovou hmotu a být přirozeně fit a plní energie.
Zobrazit:
Řadit podle:
Organic Plant Protein - Marley Coffee
Organic Plant Protein - Marley Coffee 260 g Co je Organic rostlinný protein? Organic rostlinný protein je certifikovaný USDA Organic a Non-GMO Project Verified. Tento doplněk stravy je odlišný od ostatní řady proteinů Garden of Life. Organic rostlinný protein je jedinečně vytvořený tak, aby měl vynikající chuť a strukturu a je ideální pro každého, kdo hledá čistý doplněk proteinů, které jsou bez alergenů, jakými je lepek, obiloviny, mléko a sója. OTÁZKY A ODPOVĚDI: klikni HLAVNÍ VÝHODY: Jedinečná směs bílkovin – Organic rostlinný protein obsahuje novou, inovativn&iacut..
569 Kč
Bez daně: 495 Kč
Založeno na 0 recenzích.
RAW Meal - Natural
RAW Meal Natural - 908 g. Skvělý doplněk stravy nejen pro sportovce 100% rostlinného složení. Velmi vhodné použít před sportovním výkonem nebo při samotném sportu a aktivním stylu, jako kvalitní a vyváženou svačinu, velmi pohodlně použitelný na cestách a v průběhu dne, kdy není přístup k normální klasické stravě. Navíc vám dodá potřebnou energii, plně vás zasytí, ale nezatíží. To vše při poskytování bílkovin, vlákniny, vitamínů a minerálů, živých probiotik, enzymů. Nová receptura obsahuje 45 superpotravin, jakými jsou organická r..
1 439 Kč
Bez daně: 1 251 Kč
Založeno na 0 recenzích.
RAW Protein - Natural
Raw Protein 622 g. Natural. Nyní můžete získat výživnou sílu z RAW Proteinu od společnosti Garden of Life – Certifikovaný USDA organic protein vhodný i pro vegany. Doplněk stravy.  Složení viz. obrázek ⇒ Nejkomplexnější rostlinný protein z více druhů proteinu, navíc s probiotiky, enzymy, vitamíny podporující trávení proteinu. Vynikající chuti zkrátka pro ty co hledají to nejlepší. Kvalita bez kompromisu. ►O výjimečnosti Garden of Life proteinů si přečtěte zde:◄ (Přepočteno na 0,5kg je za 754kč/0,5kg.) Díky proteinu z 13ti druhů klíčků je RAW protein vynikajíc&ia..
939 Kč
Bez daně: 817 Kč
Založeno na 2 recenzích.
Organic Plant Protein - Energy
Organic Plant Protein - Energy 240 g Co je Organic rostlinný protein? Organic rostlinný protein je certifikovaný USDA Organic a Non-GMO Project Verified. Tento doplněk stravy je odlišný od ostatní řady proteinů Garden of Life. Organic rostlinný protein je jedinečně vytvořený tak, aby měl vynikající chuť a strukturu a je ideální pro každého, kdo hledá čistý doplněk proteinů, které jsou bez alergenů, jakými je lepek, obiloviny, mléko a sója. OTÁZKY A ODPOVĚDI: klikni HLAVNÍ VÝHODY: Jedinečná směs bílkovin – Organic rostlinný protein obsahuje novou, inovativní směs certi..
569 Kč
Bez daně: 495 Kč
Založeno na 1 recenzích.
RAW Meal - Vanilka
RAW Meal Vanilka - 949 g. Skvělý doplněk stravy nejen pro sportovce 100% rostlinného složení. Velmi vhodné použít před sportovním výkonem nebo při samotném sportu a aktivním stylu, jako kvalitní a vyváženou svačinu, velmi pohodlně použitelný na cestách a v průběhu dne, kdy není přístup k normální klasické stravě. Navíc vám dodá potřebnou energii, plně vás zasytí, ale nezatíží. To vše při poskytování bílkovin, vlákniny, vitamínů a minerálů, živých probiotik, enzymů. Nová receptura obsahuje 45 superpotravin, jakými jsou organická r..
1 390 Kč
Bez daně: 1 209 Kč
Založeno na 0 recenzích.
RAW Protein - Vanilka
Raw Protein 631 g. Vanilka. Získejte výživnou sílu z RAW Proteinu od společnosti Garden of Life – Certifikovaný USDA organic protein vhodný i pro vegany Doplněk stravy. Nejkomplexnější rostlinný protein z více druhů proteinu, navíc s probiotiky, enzymy, vitamíny podporující trávení proteinu. Vynikající chuti, zkrátka pro ty co hledají to nejlepší. Kvalita bez kompromisu. ►O výjimečnosti Garden of Life proteinů si přečtěte zde:◄ Díky proteinu z 13ti druhů klíčků je RAW protein vynikajícím zdrojem kompletních bílkovin. Jedna dávka RAW Proteinu poskytuje (17g) bíl..
939 Kč
Bez daně: 817 Kč
Založeno na 2 recenzích.
Organic Plant Protein - Vanilka
Organic Plant Protein - Vanilka 260 g Co je Organic rostlinný protein? Organic rostlinný protein je certifikovaný USDA Organic a Non-GMO Project Verified. Tento doplněk stravy je odlišný od ostatní řady proteinů Garden of Life. Organic rostlinný protein je jedinečně vytvořený tak, aby měl vynikající chuť a strukturu a je ideální pro každého, kdo hledá čistý doplněk proteinů, které jsou bez alergenů, jakými je lepek, obiloviny, mléko a sója. OTÁZKY A ODPOVĚDI: klikni HLAVNÍ VÝHODY: Jedinečná směs bílkovin – Organic rostlinný protein obsahuje novou, inovativní smě..
569 Kč
Bez daně: 495 Kč
Založeno na 0 recenzích.
RAW Meal - Vanilka Chai
RAW Meal Vanilka Chai - 909 g. Skvělý doplněk stravy nejen pro sportovce 100% rostlinného složení. Velmi vhodné použít před sportovním výkonem nebo při samotném sportu a aktivním stylu, jako kvalitní a vyváženou svačinu, velmi pohodlně použitelný na cestách a v průběhu dne, kdy není přístup k normální klasické stravě. Navíc vám dodá potřebnou energii, plně vás zasytí, ale nezatíží. To vše při poskytování bílkovin, vlákniny, vitamínů a minerálů, živých probiotik, enzymů. Nová receptura obsahuje 45 superpotravin, jakými jsou organick&aacu..
1 390 Kč
Bez daně: 1 209 Kč
Založeno na 0 recenzích.
RAW Protein - Vanilka Chai
Raw Protein 630 g. Vanilka Chai (RAW příchuť Chai:skořice, zázvor, hřebíček, kardamon) dodá zajímavou chuť. Získejte výživnou sílu z RAW Proteinu od společnosti Garden of Life – Certifikovaný USDA organic protein vhodný i pro vegany. Doplněk stravy. Nejkomplexnější rostlinný protein z více druhů proteinu, navíc s probiotiky, enzymy, vitamíny podporující trávení proteinu. Vynikající chuti, zkrátka pro ty co hledají to nejlepší. Kvalita bez kompromisu. ►O výjimečnosti Garden of Life proteinů si přečtěte zde:◄ Díky proteinu z 13ti druhů klíčků je RAW protein vynikaj&iacut..
939 Kč
Bez daně: 817 Kč
Založeno na 1 recenzích.
Organic Plant Protein - Čokoláda
Organic Plant Protein - Čokoláda 280 g Co je Organic rostlinný protein? Organic rostlinný protein je certifikovaný USDA Organic a Non-GMO Project Verified. Tento doplněk stravy je odlišný od ostatní řady proteinů Garden of Life. Organic rostlinný protein je jedinečně vytvořený tak, aby měl vynikající chuť a strukturu a je ideální pro každého, kdo hledá čistý doplněk proteinů, které jsou bez alergenů, jakými je lepek, obiloviny, mléko a sója. OTÁZKY A ODPOVĚDI: klikni HLAVNÍ VÝHODY: Jedinečná směs bílkovin – Organic rostlinný protein obsahuje novou, inovativn&iac..
569 Kč
Bez daně: 495 Kč
Založeno na 0 recenzích.
RAW Meal - Čololáda
RAW Meal Ćokoláda - 986 g. Skvělý doplněk stravy nejen pro sportovce 100% rostlinného složení. Velmi vhodné použít před sportovním výkonem nebo při samotném sportu a aktivním stylu, jako kvalitní a vyváženou svačinu, velmi pohodlně použitelný na cestách a v průběhu dne, kdy není přístup k normální klasické stravě. Navíc vám dodá potřebnou energii, plně vás zasytí, ale nezatíží. To vše při poskytování bílkovin, vlákniny, vitamínů a minerálů, živých probiotik, enzymů. Nová receptura obsahuje 45 superpotravin, jakými jsou organick&a..
1 439 Kč
Bez daně: 1 251 Kč
Založeno na 0 recenzích.
RAW Protein - Čokoláda
Raw Protein 650 g. Čokoláda. Získejte výživnou sílu z RAW Proteinu od společnosti Garden of Life – Certifikovaný USDA organic protein vhodný i pro vegany. Doplněk stravy. Nejkomplexnější rostlinný protein z více druhů proteinu, navíc s probiotiky, enzymy, vitamíny podporující trávení proteinu. Vynikající chuti, zkrátka pro ty co hledají to nejlepší. Kvalita bez kompromisu. ►O výjimečnosti Garden of Life proteinů si přečtěte zde:◄ Díky proteinu z 13ti druhů klíčků je RAW protein vynikajícím zdrojem kompletních bílkovin. Jedna dávka RAW Proteinu poskytuje (17g) b&..
939 Kč
Bez daně: 817 Kč
Založeno na 2 recenzích.
RAW Meal - Natural 454g
RAW Meal Natural - 454 g. Skvělý doplněk stravy nejen pro sportovce 100% rostlinného složení. Velmi vhodné použít před sportovním výkonem nebo při samotném sportu a aktivním stylu, jako kvalitní a vyváženou svačinu, velmi pohodlně použitelný na cestách a v průběhu dne, kdy není přístup k normální klasické stravě. Navíc vám dodá potřebnou energii, plně vás zasytí, ale nezatíží. To vše při poskytování bílkovin, vlákniny, vitamínů a minerálů, živých probiotik, enzymů. Nová receptura obsahuje 45 superpotravin, jakými jsou organická r..
728 Kč
Bez daně: 633 Kč
Založeno na 0 recenzích.
RAW Protein - Natural 1 dávka
Raw Protein 22 g. Natural. Nyní můžete získat výživnou sílu z RAW Proteinu od společnosti Garden of Life – Certifikovaný USDA organic protein vhodný i pro vegany. Doplněk stravy.  Složení viz. obrázek ⇒ Nejkomplexnější rostlinný protein z více druhů proteinu, navíc s probiotiky, enzymy, vitamíny podporující trávení proteinu. Vynikající chuti, zkrátka pro ty co hledají to nejlepší. Kvalita bez kompromisu. ►O výjimečnosti Garden of Life proteinů si přečtěte zde:◄ Díky proteinu z 13ti druhů klíčků je RAW protein vynikajícím zdrojem kompletních bílk..
64 Kč
Bez daně: 56 Kč
Založeno na 0 recenzích.
RAW Meal - Vanilka 475g
RAW Meal Vanilka - 475 g. Skvělý doplněk stravy nejen pro sportovce 100% rostlinného složení. Velmi vhodné použít před sportovním výkonem nebo při samotném sportu a aktivním stylu, jako kvalitní a vyváženou svačinu, velmi pohodlně použitelný na cestách a v průběhu dne, kdy není přístup k normální klasické stravě. Navíc vám dodá potřebnou energii, plně vás zasytí, ale nezatíží. To vše při poskytování bílkovin, vlákniny, vitamínů a minerálů, živých probiotik, enzymů. Nová receptura obsahuje 45 superpotravin, jakými jsou organická r..
709 Kč
Bez daně: 617 Kč
Založeno na 0 recenzích.
RAW Protein - Čokoláda 1davka
Raw Protein 23 g. Čokoláda. Získejte výživnou sílu z RAW Proteinu od společnosti Garden of Life – Certifikovaný USDA organic protein vhodný i pro vegany. Doplněk stravy. Nejkomplexnější rostlinný protein z více druhů proteinu, navíc s probiotiky, enzymy, vitamíny podporující trávení proteinu. Vynikající chuti, zkrátka pro ty co hledají to nejlepší. Kvalita bez kompromisu. ►O výjimečnosti Garden of Life proteinů si přečtěte zde:◄ Díky proteinu z 13ti druhů klíčků je RAW protein vynikajícím zdrojem kompletních bílkovin. Jedna dávka RAW Proteinu poskytuje (17g) b&i..
64 Kč
Bez daně: 56 Kč
Založeno na 0 recenzích.
RAW Meal - Vanilka Chai 455g
RAW Meal Vanilka Chai - 455g. Skvělý doplněk stravy nejen pro sportovce 100% rostlinného složení. Velmi vhodné použít před sportovním výkonem nebo při samotném sportu a aktivním stylu, jako kvalitní a vyváženou svačinu, velmi pohodlně použitelný na cestách a v průběhu dne, kdy není přístup k normální klasické stravě. Navíc vám dodá potřebnou energii, plně vás zasytí, ale nezatíží. To vše při poskytování bílkovin, vlákniny, vitamínů a minerálů, živých probiotik, enzymů. Nová receptura obsahuje 45 superpotravin, jakými jsou organick&aacut..
709 Kč
Bez daně: 617 Kč
Založeno na 0 recenzích.
RAW Protein - Vanilka Chai 1davka
Raw Protein 23 g. Vanilka Chai (RAW příchuť Chai:skořice, zázvor, hřebíček, kardamon) dodá zajímavou chuť. Získejte výživnou sílu z RAW Proteinu od společnosti Garden of Life – Certifikovaný USDA organic protein vhodný i pro vegany. Doplněk stravy. Nejkomplexnější rostlinný protein z více druhů proteinu, navíc s probiotiky, enzymy, vitamíny podporující trávení proteinu. Vynikající chuti, zkrátka pro ty co hledají to nejlepší. Kvalita bez kompromisu. ►O výjimečnosti Garden of Life proteinů si přečtěte zde:◄ Díky proteinu z 13ti druhů klíčků je RAW protein vynikají..
64 Kč
Bez daně: 56 Kč
Založeno na 0 recenzích.
RAW Meal - Čololáda 493g
RAW Meal Ćokoláda - 493 g. Skvělý doplněk stravy nejen pro sportovce 100% rostlinného složení. Velmi vhodné použít před sportovním výkonem nebo při samotném sportu a aktivním stylu, jako kvalitní a vyváženou svačinu, velmi pohodlně použitelný na cestách a v průběhu dne, kdy není přístup k normální klasické stravě. Navíc vám dodá potřebnou energii, plně vás zasytí, ale nezatíží. To vše při poskytování bílkovin, vlákniny, vitamínů a minerálů, živých probiotik, enzymů. Nová receptura obsahuje 45 superpotravin, jakými jsou organick&a..
728 Kč
Bez daně: 633 Kč
Založeno na 0 recenzích.
RAW Protein - Vanilka 1davka
Raw Protein 23g. Vanilka. Získejte výživnou sílu z RAW Proteinu od společnosti Garden of Life – Certifikovaný USDA organic protein vhodný i pro vegany Doplněk stravy. Nejkomplexnější rostlinný protein z více druhů proteinu, navíc s probiotiky, enzymy, vitamíny podporující trávení proteinu. Vynikající chuti zkrátka pro ty co hledají to nejlepší. Kvalita bez kompromisu. ►O výjimečnosti Garden of Life proteinů si přečtěte zde:◄ Díky proteinu z 13ti druhů klíčků je RAW protein vynikajícím zdrojem kompletních bílkovin. Jedna dávka RAW Proteinu poskytuje (17g) bílkov..
64 Kč
Bez daně: 56 Kč
Založeno na 0 recenzích.
TOPlist