Vítejte, můžete se přihlásit nebo zaregistrovat.
Váš nákupní košík je prázdný!
To se mi líbí
Garden of Life

Kakaové boby

Zobrazit:
Řadit podle:
Kakaové boby neloupané BIO - 250 g
Kakaové boby z Peru jsou nabité antioxidanty, vitamíny a minerály. Plody kakaovníku (Theobroma cacao) se botanicky řadí k ořechům a chutnají jako hořká čokoláda. Nepražené představují výborný prostředek, jak dodat tělu energii, dobrou náladu, jasnou mysl a podpořit zdravý životní styl. Mnoho lidí považuje čokoládu za "hříšné potěšení". Pověsti o tom, že je čokoláda nezdravá potravina, by se ale měly přičíst především nešetrnému zpracování kakaa ve velkých potravinářských společnostech, které surovinu rafinuj&i..
225 Kč
Bez daně: 225 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Kakaové boby BIO drcené - 340g.
Kakaové boby drcené přímo z Indonésie jsou nabité antioxidanty, vitaminy a minerály. Představují výborný prostředek, jak dodat tělu energii, dobrou náladu, jasnou mysl a podpořit zdravý životní styl. S plnou chutí a bohatým aroma jsou ideální ke svačinám nebo do koktejlů, dezertů a čokoládových snacků. Mnoho lidí považuje čokoládu za "hříšné potěšení". Pověsti o tom, že je čokoláda nezdravá potravina, by se ale měly přičíst především nešetrnému zpracování kakaa ve velkých potravinářských společnostech, kter&e..
369 Kč
Bez daně: 321 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Kakaový prášek BIO - 311 g
Kakaový prášek je vyroben z kakaových bobů z Indonésie jsou nabité antioxidanty, vitamíny a minerály. Plody kakaovníku (Theobroma cacao) se botanicky řadí k ořechům a chutnají jako hořká čokoláda. Nepražené představují výborný prostředek, jak dodat tělu energii, dobrou náladu, jasnou mysl a podpořit zdravý životní styl. Prášek je vytvořen lisováním nepražených bobů za studena, kdy se oddělí olej a suchá hmota se jemně pomele a proseje. Je tak alternativou ke konvenčnímu praženému kakaovému prášku a má výraznou čokoládovou chuť...
349 Kč
Bez daně: 303 Kč
Založeno na 0 recenzích.
TOPlist