Vítejte, můžete se přihlásit nebo zaregistrovat.
Váš nákupní košík je prázdný!
To se mi líbí
Poslední přidané
Garden of Life

Zelené potraviny

100% přírodní, 100% veganské, 100% bezlepkové, 100%RAW

Zobrazit:
Řadit podle:
Perfect Food Alkalizer & Detoxifier 285g.
Perfect Food Alkalizer & Detoxifier 285g. (sušená šťáva) Je přírodní RAW doplněk stravy pro podporu rovnováhy vašeho těla. Podporuje přirozené vylučování toxinů z těla a udržování ideálního pH. RAW organic citronová a petrželová šťáva podporující alkalizaci RAW organic kokosová voda pro podporu hydratace a doplňování elektrolytů, 8 tradičně používaných poročišťujících bylin, Energie z RAW organic travních šťáv a antioxidační účinky organic RAW ovocných a zeleninových šťáv, Organic RAW ..
899 Kč
Bez daně: 782 Kč
Založeno na 2 recenzích.
Perfect Food Energizer 282g.
Perfect Food Energizer 282g. Je sušená šťáva pro podporu Vaší vitality a energie z RAW potravin, jako jsou zelené travní šťávy z mladých obilovin, tmavě zelené šťávy ze špenátu, kapusty a petržele, klíčků, které, jsou bohaté na obsah bílkovin, a ovoce jako jsou borůvky, jahody, maliny a dalších skvělých RAW surovin. Veškeré tyto potraviny jsou pěstovány na ekologických farmách v USA. Certifikováno USDA organic. Neobsahuje žádná plniva, umělá barviva, příchutě, sladidla ani konzervační látky. RAW enrgizer je skvělý pří..
899 Kč
Bez daně: 782 Kč
Založeno na 2 recenzích.
RAW Perfect Food 240g.
RAW Perfect Food 240g. - sušené šťávy ze zelených trav, zeleniny, ovoce a také s klíčky, které dodají různorodé spektrum vitamínů a přírodních látek pro vaše tělo. Díky svému zásaditému pH pomáhá také obnovovat acido-alkalickou rovnováhu v těle. Certifikováno USDA organic. Jaký můžete mít užitek z produktů Perfect Food? Perfect Food RAW jsou travní a zeleninové sušené šťávy, poskytující přirozeně se vyskytující antioxidanty, enzymy, aminokyseliny, esenciální mastné kyseliny a mnoho fytonutrientů. Probiotik..
890 Kč
Bez daně: 774 Kč
Založeno na 1 recenzích.
RAW Perfect Food - Jablko 224g.
RAW Perfect Food Jablko 224g. - sušené šťávy ze zelených trav, zeleniny, ovoce a také s klíčky, které dodají různorodé spektrum vitamínů a přírodních látek pro vaše tělo. Díky svému zásaditému pH pomáhá také obnovovat acido-alkalickou rovnováhu v těle. Certifikováno USDA organic. Jaký můžete mít užitek z produktů Perfect Food? Perfect Food RAW jsou travní a zeleninové sušené šťávy, poskytující přirozeně se vyskytující antioxidanty, enzymy, aminokyseliny, esenciální mastné kyseliny a mnoho fytonutrientů. Pr..
890 Kč
Bez daně: 774 Kč
Založeno na 0 recenzích.
RAW Perfect Food -Čokoláda 285g.
RAW Perfect Food - Čokoláda 285g. - sušené šťávy ze zelených trav, zeleniny, ovoce a také s klíčky, které dodají různorodé spektrum vitamínů a přírodních látek pro vaše tělo. Díky svému zásaditému pH pomáhá také obnovovat acido-alkalickou rovnováhu v těle. Certifikováno USDA organic. Výborná chuť, která vás mile překvapí. V zelených potravinách je to něco speciálního. Žádná návštěva u vás doma nepozná, že pije nápoj plný zelených tráv a i vaše děti budou nadšeny. I z..
890 Kč
Bez daně: 774 Kč
Založeno na 1 recenzích.
RAW Perfect Food
RAW Perfect Food 481g. - sušené šťávy ze zelených trav, zeleniny, ovoce a také s klíčky, které dodají různorodé spektrum vitamínů a přírodních látek pro vaše tělo. Díky svému zásaditému pH pomáhá také obnovovat acido-alkalickou rovnováhu v těle. Certifikováno USDA organic. Jaký můžete mít užitek z produktů Perfect Food? Perfect Food RAW jsou travní a zeleninové sušené šťávy, poskytující přirozeně se vyskytující antioxidanty, enzymy, aminokyseliny, esenciální mastné kyseliny a mnoho fytonutrientů. Probiotik..
1 595 Kč
Bez daně: 1 387 Kč
Založeno na 1 recenzích.
RAW Perfect Food -Čokoláda
RAW Perfect Food - Čokoláda 570g. - sušené šťávy ze zelených trav, zeleniny, ovoce a také s klíčky, které dodají různorodé spektrum vitamínů a přírodních látek pro vaše tělo. Díky svému zásaditému pH pomáhá také obnovovat acido-alkalickou rovnováhu v těle. Certifikováno USDA organic. Akční nabídka platí při zakoupení 1 ks (počet kusů v akci omezen) Výborná chuť, která vás mile překvapí. V zelených potravinách je to něco speciálního. Žádná návštěva u vás doma nepozná, že pije n..
1 550 Kč
Bez daně: 1 348 Kč
Založeno na 1 recenzích.
Perfect Food Pšenice Juice -120g. prášek
Perfect Food Pšenice Juice 120g prášek Náš certifikovaný, RAW organic, prášek z negeneticky modifikované pšeničné šťávy patří mezi vynikající superpotraviny na Zemi. Obsahuje přirozeně vyskytující se živiny. RAW zelené potraviny jsou baohaté na chlorofyl. Jedna denní dávka pšeničného prášku (4g) dodá stejné živiny, jako bychom vypili 0,38 litru odšťavněné čerstvé pšeničné šťávy. Certifikováno USDA organic. Perfect Food RAW Pšeničný Juice – přináší skvělé šťávy ..
582 Kč
Bez daně: 506 Kč
Založeno na 0 recenzích.
RAW Perfect Food - 1dávka
RAW Perfect Food 8g. - sušené šťávy ze zelených trav, zeleniny, ovoce a také s klíčky, které dodají různorodé spektrum vitamínů a přírodních látek pro vaše tělo. Díky svému zásaditému pH pomáhá také obnovovat acido-alkalickou rovnováhu v těle. Certifikováno USDA organic. Jaký můžete mít užitek z produktů Perfect Food? Perfect Food RAW jsou travní a zeleninové sušené šťávy, poskytující přirozeně se vyskytující antioxidanty, enzymy, aminokyseliny, esenciální mastné kyseliny a mnoho fytonutrientů. Probiotika ..
63 Kč
Bez daně: 55 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Šejkr Green Foods
Praktický šejkr s ryskou k dokonalému rozmíchání prášku ve vodě. Celkový objem 180 ml, plast. ..
61 Kč
Bez daně: 50 Kč
Založeno na 0 recenzích.
RAW Perfect Food Jablko - 1dávka
  RAW Perfect Food Jablko 8g. - sušené šťávy ze zelených trav, zeleniny, ovoce a také s klíčky, které dodají různorodé spektrum vitamínů a přírodních látek pro vaše tělo. Díky svému zásaditému pH pomáhá také obnovovat acido-alkalickou rovnováhu v těle. Certifikováno USDA organic.   Jaký můžete mít užitek z produktů Perfect Food? Perfect Food RAW jsou travní a zeleninové sušené šťávy, poskytující přirozeně se vyskytující antioxidanty, enzymy, aminokyseliny, esenciální mastné kyseliny ..
63 Kč
Bez daně: 55 Kč
Založeno na 0 recenzích.
RAW Perfect Food -Čokoláda 1 dávka
RAW Perfect Food - Čokoláda 10g. - sušené šťávy ze zelených trav, zeleniny, ovoce a také s klíčky, které dodají různorodé spektrum vitamínů a přírodních látek pro vaše tělo. Díky svému zásaditému pH pomáhá také obnovovat acido-alkalickou rovnováhu v těle. Certifikováno USDA organic. Výborná chuť, která vás mile překvapí. V zelených potravinách je to něco speciálního. Žádná návštěva u vás doma nepozná, že pije nápoj plný zelených tráv a i vaše děti budou nadšeny. I za..
63 Kč
Bez daně: 55 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Mladý ječmen - prášek z džusu - 200g.
Mladý ječmen sušená šťáva z džusu je produktem nejvyšší kvality. Pochází z ekologického zemědělství v Utahu, kde je pěstován ve výšce 1500 m n. m.   Listy mladého ječmene se sklízí, oplachují a odšťavňují. Vzniklá šťáva je poté usušena při teplotě 31°C, čímž se zachová obsah všech enzymů, vitamínů, minerálů a dalších pro organismus prospěšných látek. Prášek z ječmenné trávy je bohatým zdrojem chlorofylu. Bílkovinné složení ječmenné trávy se považuje za perfe..
878 Kč
Bez daně: 764 Kč
Založeno na 0 recenzích.
TOPlist