Vítejte, můžete se přihlásit nebo zaregistrovat.
Váš nákupní košík je prázdný!
Epic organic meal chai Epic organic meal golden Epic organic meal matcha Epic organic meal mocha

Epic Meal Organic

Zobrazit:
Řadit podle:
Epic Complete Organic Meal - Matcha 520g.
Epic Complete Organic Meal - Matcha 520g.   Je kompletní organické jídlo vyrobené ze superpotravin, které jsou promyšleně kombinovány, tak aby vytvořily skutečnou výživu pro vaše tělo. Například zrna, rozmanité rostlinné bílkoviny, vitamíny, minerály, kávu, kakao, maca, houby reishi a další v jedné lahodné směsi superpotravin podle jednotlivých příchutí. 20 g kompletního rostlinného proteinu ze tří zdrojů Bohatý a energizující s výkonnými adaptogeny a s japonskou matchou 100% vitamínů a minerálů ..
869 Kč
Bez daně: 756 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Epic Complete Organic Meal - Matcha 65g.
Epic Complete Organic Meal - Matcha 65g.   Je kompletní organické jídlo vyrobené ze superpotravin, které jsou promyšleně kombinovány, tak aby vytvořily skutečnou výživu pro vaše tělo. Například zrna, rozmanité rostlinné bílkoviny, vitamíny, minerály, kávu, kakao, maca, houby reishi a další v jedné lahodné směsi superpotravin podle jednotlivých příchutí. 20 g kompletního rostlinného proteinu ze tří zdrojů Bohatý a energizující s výkonnými adaptogeny a s japonskou matchou 100% vitamínů a minerálů n..
118 Kč
Bez daně: 103 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Epic Complete Organic Meal - Mocha 520g.
Epic Complete Organic Meal - Mocha 520g.   Je kompletní organické jídlo vyrobeno ze superpotravin, které jsou promyšleně kombinovány, tak aby vytvořily skutečnou výživu pro vaše tělo. Například zrna, rozmanité rostlinné bílkoviny, vitamíny, minerály, kávu, kakao, maca, houby reishi a další v jedné lahodné směsi superpotravin podle jednotlivých příchutí. 20 g kompletního rostlinného proteinu ze tří zdrojů Bohatý a energizující s výkonnými adaptogeny a s kávovými zrny 100% vitamínů a minerál..
869 Kč
Bez daně: 756 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Epic Complete Organic Meal - Mocha 65g.
Epic Complete Organic Meal - Mocha 65g.   Je kompletní organické jídlo vyroben ze superpotravin, které jsou promyšleně kombinovány, tak aby vytvořily skutečnou výživu pro vaše tělo. Například zrna, rozmanité rostlinné bílkoviny, vitamíny, minerály, kávu, kakao, maca, houby reishi a další v jedné lahodné směsi superpotravin podle jednotlivých příchutí. 20 g kompletního rostlinného proteinu ze tří zdrojů Bohatý a energizující s výkonnými adaptogeny a s kávovými zrny 100% vitamínů a minerálů ..
118 Kč
Bez daně: 103 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Epic Complete Organic Meal - Golden 520g.
Epic Complete Organic Meal - Golden 520g.   Je kompletní organické jídlo vyrobené ze superpotravin, které jsou promyšleně kombinovány, tak aby vytvořily skutečnou výživu pro vaše tělo. Například různá zrna, rozmanité rostlinné bílkoviny, tří druhy kurkumy, zázvor, černý pepř a další suroviny v lahodné směsi. Obsahuje také vitamíny, minerály, lucumu, skořici, zázvor, houby reishi a další v jedné lahodné směsi superpotravin podle jednotlivých příchutí. 20 g kompletního rostlinného proteinu ze tří zdrojů K..
869 Kč
Bez daně: 756 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Epic Complete Organic Meal - Golden 65g.
Epic Complete Organic Meal - Golden 65g.   Je kompletní organické jídlo vyrobené ze superpotravin, které jsou promyšleně kombinovány, tak aby vytvořily skutečnou výživu pro vaše tělo. Například různá zrna, rozmanité rostlinné bílkoviny, tří druhy kurkumy, zázvor, černý pepř a další suroviny v lahodné směsi. Obsahuje také vitamíny, minerály, lucumu, skořici, zázvor, houby reishi a další v jedné lahodné směsi superpotravin podle jednotlivých příchutí. 20 g kompletního rostlinného proteinu ze tří zdrojů Ko..
118 Kč
Bez daně: 103 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Epic Complete Organic Meal - Chai 520g.
Epic Complete Organic Meal - Chai 520g.   Je kompletní organické jídlo vyrobené ze superpotravin, které jsou promyšleně kombinovány, tak aby vytvořily skutečnou výživu pro vaše tělo. Například různá zrna, rozmanité rostlinné bílkoviny, skořice, lucuma, zázvoru, muškátového oříšku a další suroviny v lahodné směsi. Obsahuje také vitamíny, minerály, červený banán, skořici, rakytník, houby a další v jedné lahodné směsi superpotravin podle jednotlivých příchutí. 20 g kompletního rostlinnéh..
869 Kč
Bez daně: 756 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Epic Complete Organic Meal - Chai 65g.
Epic Complete Organic Meal - Chai 65g.   Je kompletní organické jídlo vyrobené ze superpotravin, které jsou promyšleně kombinovány, tak aby vytvořily skutečnou výživu pro vaše tělo. Například různá zrna, rozmanité rostlinné bílkoviny, skořice, lucuma, zázvoru, muškátového oříšku a další suroviny v lahodné směsi. Obsahuje také vitamíny, minerály, červený banán, skořici, rakytník, houby a další v jedné lahodné směsi superpotravin podle jednotlivých příchutí. 20 g kompletního rostlinného..
118 Kč
Bez daně: 103 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Coconut Water organic-prášek - 225g.
Coconut Water organic -prášek - 225g. doporučené datum spotřeby 7/12/2021 Žádný přidaný cukr Vyrobeno z cca 18 mladých zelených kokosových ořechů Zdrojem hydratace   Naše kokosová voda JAW je vyrobena ze skutečných kokosových ořechů pocházejících přímo z organických farem v Indii. Vezmeme tuto tekutinu bohatou na živiny a opatrně ji odpaříme a lyofilizujeme, čímž se získá super hladký a rozpustný prášek obsahující silné elektrolyty, minerály a je vynikající chutí.     Pur..
798 Kč
Bez daně: 694 Kč
Založeno na 0 recenzích.
TOPlist