Vítejte, můžete se přihlásit nebo zaregistrovat.
Váš nákupní košík je prázdný!

O nás a našich stránkách

Naše firma Lifeway distribuuje podukty Garden of Life Tyto firma jse světovou špičkou v RAW rostlinných produktech. U nás proto najdete nejširší sortiment skutečně kvalitních RAW rostlinných produktů (proteiny, zelené potraviny, vitamíny..) Specializujeme se na opravdu nejlepší RAW doplňky stravy od značkových a ověřených výrobců, kteří se na 100% věnují jen tomuto oboru. 100% kvalita a inovace, množství vynikajících sportovců a výživových poradců, kteří využívají ve své přípravě. Nikdy neslevíme z kvality na úkor ceny.

Garden of Life byla založena za účelem pomoci posílit a dosáhnout mimořádného zdraví člověka. To je naše poslání.

Složení výrobků je komplexní a vyvážené z desítek rostlinných surovin, vitamínů, probiotik a enzymů.

Tajemství spočívá v kvalitních surovinách, synergii a vyváženosti ingrediencí, výzkumu a inovacích dané firmy v příslušném oboru. Hledejte vždy někoho (výrobce), který se tomu věnuje na 100% a udává v daném oboru směr a trendy, jedině to může být zárukou kvality a toho že to myslí vážně a bude vám přinášet stále nové inovace a vylepšení.

Kompromisy na úkor kvality a ceny se z dlouhodobého hlediska nevyplatí a proto tyto výrobky a značky u nás nenaleznete. Naše výrobky používá velké množství vynikajících sportovců ve své přípravě, viz naše webové stránky.

Výrobky mají spoustu certifikátu kvality, které prokazují jejich nezávadnost, zaručují kvalitu např. v oblasti sportu (doping), GMO, RAW atd.

Chceme také vyjádřit naši upřímnou vděčnost těm, kteří se snaží podpořit zdraví, především našim každodenním spotřebitelům, našim pracovníkům, lékařům, majitelům a prodejcům v obchodech se zdravou výživou, a všem ostatním, co se na této vizi podílí.

Tým Lifeway

Těšíme se na spolupráci

www.lifeway.cz
 

             

       

       

TOPlist