Vítejte, můžete se přihlásit nebo zaregistrovat.
Váš nákupní košík je prázdný!

Videa


Na jídle záleží:
 
Dokument se zabývá hlavně problematikou správné výživy, která vede nejen ke kvalitnějšímu životu, ale především k účinnému předcházení chronických onemocnění jako jsou onemocnění kardiovaskulárního systému, cukrovky druhého typu, nebo třeba rakoviny. Choroby prakticky neléčitelné moderní medicínou, lze úspěšně léčit odstraněním jejich pravých příčin. Západní medicína se však specializuje hlavně na zmírňování následků. S nutričně ochuzenými potravinami, chemickými přísadami a naší tendencí spoléhat na farmaceutické léky se není co divit, že moderní společnost je nemocnější a nemocnější. Dokument tak pomalu odkrývá bilionový zdravotní průmysl a předkládá společnosti některá vědecky ověřitelná řešení k překonání nemoci přirozeným způsobem.
 
 
Food Matters: You are what you eat - USA, 2008, 78 min - anglické znění s českými titulky


Léčba rakoviny zevnitř:
 
První část dokumentu se zaměřuje na nedostatky konvenční léčby rakoviny a ukazuje, jak medicínsko-farmaceutický komplex vehementně a lživě zveličuje jak přínos léčby samotné, tak i minimalizaci rizik s ní spojených. Předkládá historii léčby rakoviny i fakta, jak "rakovinový průmysl" důsledně potíral a potírá jakékoliv způsoby léčby, které by mohli být alternativou k chemoterapiím, ozařování a operacím. Ve druhé části dokument ukazuje, jak může být rakovina vyléčena s pomocí správné výživy a přírodních doplňků. Vyvrací zažité mýty o rakovině a předkládá jasné důkazy, že dietní programy zaměřené na boj s rakovinou jsou o řády úspěšnější, než konvenční léčba. Tento přístup razantního nabuzení vlastní obranyschopnosti však vykazuje fantastické výsledky pro každou nemoc.
 
 
Healing Cancer from Inside Out - USA, 2008, 127 min - anglické znění s českými titulky.
 

Markus Rothkranz síla syrové stravy:

Člověk, který se i přes velké zdravotní obtíže dokázal s tímto nelehkým osudem velmi dobře vypořádat.  To co mu zachránilo život, byl přechod na syrovou stravu. Je dalším z mnoha lidí, kteří dokazují, že tento způsob stravování má své opodstatnění. Video je stručnou ukázkou toho co se dá jíst a hlavě poukazuje na to že, je dobré se zpět vrátit k přírodě ve skutečné podstatě a zapomenout na vaření.
 

Video najdete zde:  Markus Rothkranz síla syrové stravy CZ.flv, 18:27min, CZ titulky


Nejlepší řeč jakou kdy uslyšíte - Gary Yourofsky

Velmi inspirující video (z roku 2010) o tom proč vlastně nejíst maso ani nekonzumovat mléko. Možná byste řekli, zase jeden obyčejný aktivista. Bohužel - bohudík projev a popis a argumenty jsou tak přesvědčivé, že vás z toho bude až mrazit. Je to vysvětleno opravdu odborně a vlastně to navazuje skoro na všechny znalosti, které na našich stránkách můžete získat. Určitě je to vhodné pro všechny, kteří se chtějí ke svému okolí chovat ohleduplně a mají rádi sebe a i zvířata a zajímají se o zdraví. Ukáže vám to věci, které nechcete vědět anebo jste o nich ani netušili.

Nejlepší řeč jakou kdy uslyšíte - Gary Yourofsky, 1:10:22, CZ titulky


 

V této kategorii nejsou žádné produkty.
TOPlist