Vítejte, můžete se přihlásit nebo zaregistrovat.
Váš nákupní košík je prázdný!

RAW Vitamíny

Dopřejte tělu organické vitamíny a mierály v RAW kvalitě, chemicky a tepelně neznehodnocené, 100% přírodní.

Klouby:FYI Ultra, Plant kolagen   ► Fitbiotika
Mutivitamíny:RAW ONE pro ženy, RAW ONE pro muže,            Podpora krvetvorby: Healthy Blood
Žádná syntetická pojiva, plniva, barviva, sladidla.
Zobrazit:
Řadit podle:
Baby organic vitamin C 1.9oz LIQUID - 56ml.
Baby organic vitamin C 1.9oz LIQUID - 56ml.   Rychlý přehled: Podporuje imunitu Z certifikovaných organických real food - z celých potravin Skvělá příchuť mandarinky Bez umělých příchutí, sladidel, barviv a přísad   Baby organic vitamin C je určen pro děti na podporu imunity. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání Zvyšuje vstřebávání železa. Přispívá k tvorbě kolagenu pro funkci chrupavek, dásní , kůže, zubů. Podporuje imunitní systém. Přispívá k ochraně buněk ..
488 Kč
Bez daně: 436 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Dr. Formulated Brain Health Organic Coconut MCT Oil - 473 ml.
Dr. Formulated Brain Health Organic Coconut MCT Oil - 473 ml.   Rychlý přehled: •    MCT olej je vysoce koncentrovaný zdroj triglyceridů se středním řetězcem. •    Rychlé palivo pro tělo a mozek. •    Vysoký obsah C8 kyselina kaprylová (7x výhodnější než klasický kokosový olej, ten má jiný poměr těchto kyselin) •    100% z kokosového původu bez konzervantů a barviv, •    Rychle se tráví, vstřebává a přeměňuje na energii. •    Poskytuje rychlou energii a podporuje přirozené zdraví mozku. &nb..
729 Kč
Bez daně: 651 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Dr. Formulated Brain Health Organic Coconut MCT Oil - 946 ml.
Dr. Formulated Brain Health Organic Coconut MCT Oil - 946 ml. Rychlý přehled: •    MCT olej je vysoce koncentrovaný zdroj triglyceridů se středním řetězcem. •    Rychlé palivo pro tělo a mozek. •    Vysoký obsah C8 kyselina kaprylová (7x výhodnější než klasický kokosový olej, ten má jiný poměr těchto kyselin) •    100% z kokosového původu bez konzervantů a barviv, •    Rychle se tráví, vstřebává a přeměňuje na energii. •    Poskytuje rychlou energii a podporuje přirozené zdraví mozku.   Nav..
1 241 Kč
Bez daně: 1 108 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Dr. Formulated Magnesium with Pre and Probiotics Orange Creme 60 Gummy
Dr. Formulated Magnesium with Pre and Probiotics Orange Creme 60 Gummy Tyto lahodné hořčíkové gumy Dr. Formulated Magnesium Gummies jsou vyrobeny z biologicky dostupného hořčíku, který se ve studiích ukázal jako vynikající. Celé 3 gumové porce Dr. Formulated Magnesium Gummies, jsou vyrobené z citrusového pektinu a bez přidaných cukrů, obsahují méně než 1 g cukru, bez stévie. Přidali jsme také prospěšná prebiotika, která pomáhají krmit probiotika – v tomto případě Bacillus subtilis DE111®. Naše lahodné hořčíkové gumy Dr. Formulated s příchutí pomeranče jsou bez..
496 Kč
Bez daně: 443 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Dr. Formulated Magnesium with Pre and Probiotics Peach 60 Gummy
Dr. Formulated Magnesium with Pre and Probiotics Peach 60 Gummy   Tyto lahodné hořčíkové gumy Dr. Formulated Magnesium Gummies jsou vyrobeny z biologicky dostupného hořčíku, který se ve studiích ukázal jako vynikající. Celé 3 gumové porce Dr. Formulated Magnesium Gummies, jsou vyrobené z citrusového pektinu a bez přidaných cukrů, obsahují méně než 1 g cukru, bez stévie. Přidali jsme také prospěšná prebiotika, která pomáhají krmit probiotika – v tomto případě Bacillus subtilis DE111®. Naše lahodné hořčíkové gumy Dr. Formulated s příchutí broskve jsou b..
496 Kč
Bez daně: 443 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Dr. Formulated Magnesium with Pre and Probiotics Raspberry 60 Gummy
Dr. Formulated Magnesium with Pre and Probiotics Raspberry 60 Gummy   Cítíte se unavení, podráždění nebo špatně spíte? Je důležité poskytnout tělu dostatečné množství hořčíku. Tyto lahodné hořčíkové gumy Dr. Formulated Magnesium Gummies jsou vyrobeny z biologicky dostupného hořčíku, který se ve studiích ukázal jako vynikající. Celé 3 gumové porce Dr. Formulated Magnesium Gummies, jsou vyrobené z citrusového pektinu a bez přidaných cukrů, obsahují méně než 1 g cukru, bez stévie. Přidali jsme také prospěšná prebiotika, která pomáhají k..
496 Kč
Bez daně: 443 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Dr. Formulated Quercetin Drop Uric Acid - 60 tablet
Dr. Formulated Quercetin Drop Uric Acid - 60 tablet   Dr. Formulated Quercetin Drop Uric Acid podporuje správné udržování hladiny kyseliny močové v těle. Tím podporuje další procesy v těle, které se pak společně podílí na zdravém metabolismu. Kyselina močová je odpadní produkt vznikající v těle při trávení potravy. Je ověřený projektem bez GMO, certifikací NSF bez lepku, informed choice a certifikací uhlíkově neutrální produkt.   Dr. Formulated Quercetin Recovery výhody: má příznivý vliv na hladinu kyseliny močové v těle antioxidanty z t..
744 Kč
Bez daně: 664 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Dr. Formulated Quercetin Immune - 30 tablet
Dr. Formulated Quercetin Immune - 30 tablet   Dr. Formulated Quercetin Immune obsahuje silné a široké spektrum vědecky prozkoumané antioxidační složky quercitin a klinicky studovaná probiotika, která přispívají udržovat zdravý imunitní systém každý den. Je ověřený projektem bez GMO, certifikací NSF bez lepku, informed choice a certifikací uhlíkově neutrální produkt.   Dr. Formulated Quercetin Immune výhody: podporuje imunitu, pružnou pokožku, dýchací cesty, přirozené antioxidační reakce těla obsahuje 500 mg klinicky studovaného kvercetinu (certifiko..
619 Kč
Bez daně: 553 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Dr. Formulated Quercetin Recovery - 30 tablet
Dr. Formulated Quercetin Recovery - 30 tablet   Dr. Formulated Quercetin Recovery podporuje přirozené antioxidační reakce těla, ty zase podporují protizánětlivé funkce v těle. Dr. Perlmutter vytvořil Quercetin Recovery, který obsahuje směs účinných složek. Je ověřený projektem bez GMO, certifikací NSF bez lepku, informed choice a certifikací uhlíkově neutrální produkt.   Dr. Formulated Quercetin Recovery výhody: podporuje zotavení svalů a kloubů po tréninku přirozené antioxidační reakce těla obsahuje 500 mg klinicky studovaného kvercetinu (certifikováno PhytoSure™) ..
619 Kč
Bez daně: 553 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Dr. Formulated Vitamin D3 5000 IU + Zinek - 30 tablet
Dr. Formulated Vitamin D3 5000 IU + Zinek - 30 tablet   Dr. Perlmutter vytvořil tuto recepturu se 125 mcg (5 000 IU) vitaminu D3 a 220 % denní hodnoty zinko-kvercetinového chelátu, smíchaného v základu z organicky pěstovaného ovoce a probiotik pro každodenní podporu imunitního systému. Dr. Formulated Vitamin D3 5 000 IU + Zinek je ověřen projektem bez GMO, certifikován NSF bez lepku a uhlíkově neutrální certifikací.   D3 500IU + Zinek podporuje: přirozeně zdravou kůži, přispívá k udržení normálního stavu kostí přirozeně zdravé, vlasy a nehty, pokožka norm&aa..
485 Kč
Bez daně: 433 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Living Calcium Advanced Bone Density Support Formula - 120tabl.
Living Calcium Advanced Bone Density Support Formula - 120 vegetariánských tablet Rychlý přehled: •    Vápník přispívá ke zdravému stavu kostí a zubů (pevnost, hustota kostí..) •    1 000 mg snadno stravitelného rostlinného vápníku z řas. •    Vitamíny D3, K2 a hořčík pro optimální absorpci vápníku a stavu kostí. •    Bez minerálů z hornin, vápence, křídy a kostí zvířat. Living Calcium Advanced Bone Density Support Formula Living vápník je určený k podpoře zdraví kostí. ..
692 Kč
Bez daně: 618 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Magnesium Dr. Fomulated - Hořčík - malina - citron 421,5g
Magnesium Dr. Formulated - Hořčík - malina - citron 421,5g - chelatovaný hořčík prášek   Rychlý přehled: Whole food hořčík - (z celých rostlinných potravin). Chelatovaný hořčík z organickou hnědou rýží proteinem (geneticky nemodifikovaný) 350 mg Horčíku v chelatované formě v jedné dávce. ​Podpora spánku a relaxace Obsahuje živá probiotika - 1 miliarda CFU. Šumivý nápoj před spaním. Proč používat minerály v chelatované fromě? Náš hořč&i..
1 055 Kč
Bez daně: 942 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Magnesium Dr. Formulated - Hořčík - malina - citron 198,4g
Magnesium Dr. Formulated - Hořčík - malina - citron 198,4g - chelatovaný hořčík prášek   Rychlý přehled: Whole food hořčík - (z celých rostlinných potravin). Chelatovaný hořčík z organickou hnědou rýží proteinem (geneticky nemodifikovaný) 350 mg Horčíku v chelatované formě v jedné dávce. ​Podpora spánku a relaxace Obsahuje živá probiotika - 1 miliarda CFU. Šumivý nápoj před spaním.   Proč používat minerály v chelatované fromě? Náš hořčík je v chelatova..
595 Kč
Bez daně: 531 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Magnesium Dr. Formulated - Hořčík - pomerančový 197,4g
Magnesium Dr. Formulated - Hořčík - pomerančový 197,4g - chelatovaný hořčík prášek Rychlý přehled: Whole food hořčík - (z celých rostlinných potravin). Chelatovaný hořčík z organickou hnědou rýží proteinem (geneticky nemodifikovaný) 350 mg Horčíku v chelatované formě v jedné dávce. ​Podpora spánku a relaxace Obsahuje živá probiotika - 1 miliarda CFU. ​Šumivý nápoj před spaním Proč používat minerály v chelatované fromě? Náš hořčík ..
595 Kč
Bez daně: 531 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Magnesium Dr. Formulated - Hořčík - pomerančový 419,5g
Magnesium Dr. Formulated - Hořčík - pomerančový 419,5g - chelatovaný hořčík prášek Rychlý přehled: Whole food hořčík - (z celých rostlinných potravin). Chelatovaný hořčík z organickou hnědou rýží proteinem (geneticky nemodifikovaný) 350 mg Horčíku v chelatované formě v jedné dávce. ​Podpora spánku a relaxace Obsahuje živá probiotika - 1 miliarda CFU. ​Šumivý nápoj před spaním Proč používat minerály v chelatované fromě? Náš hořčík ..
1 055 Kč
Bez daně: 942 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Mykind Organics Apple Cider Vinegar Diet 63 Gummies
mykind Organics Apple Cider Vinegar Diet 63 Gummies   Tyto lahodné gummies podporují vaši dietu a cvičební program díky organickému extraktu ze zelených kávových zrn Svetol®, u kterého bylo klinicky prokázáno, že působí na  tuky. Ochutnejte tento rozdíl – a vychutnejte si všechny výhody jablečného octa bez umělých přísad nebo želatiny.     mykind Organics Apple Cider Vinegar Diet 63 Gummies výhody: Organický jablečný ocet Podporuje dietu a působí na tuky S klinicky studovaným extraktem ze zelených kávových zrn S..
878 Kč
Bez daně: 784 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Mykind Organics Apple Cider Vinegar Energy 63 Gummies
Mykind Organics Apple Cider Vinegar Energy 63 Gummies   Jen ve třech lahodných gummie denně získáte 1 000 mg jablečného octa spolu se 40 mg přírodního kofeinu z organického kávovníku a zeleného čaje pro zvýšení energie a podpory soustředění. Ochutnejte tento rozdíl – a vychutnejte si všechny výhody jablečného octa bez umělých přísad nebo želatiny.   mykind Organics Apple Cider Vinegar Energy 63 Gummies výhody: podpora energii a soustředění Obsahuje 40 mg přírodního kofeinu z organického kávovníku a zeleného čaje Osahuje wh..
713 Kč
Bez daně: 637 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Vitamin Code D3 Plus K2 - 45 Gummies
Vitamin Code D3 Plus K2 - 45 Gummies   Rychlý přehled: • přispívá ke správné funkci imunit­ního systému • přispívá k normál­nímu vstřebávání/využití vápníku a fosforu • přispívá k udržení normálního stavu kostí, zubů • přispívá k udržení normální činnosti svalů • podílí na procesu dělení buněk • přispívá k normální srážlivosti krve • whole food fermented nutrients pro podporu vstřebání vitamínů • obsahuje probiotics Bacillus subtil..
637 Kč
Bez daně: 569 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Vitamin Code RAW Men 50 - pro muže po padesátce - 120 kapslí
Vitamin Code RAW Men 50 - pro muže po padesátce - 120 kapslí   Při vývoji tohoto vitamínu se společnost Garden of Life zaměřila na potřeby zralých mužů v jejich speciální etapě života. Vitamin Code 50 - pro muže po padesátce poskytuje vybrané živiny: selen, zinek a vitamín E, jež podporují zdraví prostaty. Dále obsahuje B komplex, vitamíny C, D a E zlepšující paměť a koncentraci, a pro optimální trávení jsou zde živá probiotika enzymy a vitamin D. Dohromady je tato kombinace živin ideální volbou pro zralé muže. Vitamin Code 50 - pro muže po padesátce je ucelený multivitamin..
1 034 Kč
Bez daně: 923 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Vitamin Code RAW Men 50 - pro muže po padesátce - 240 kapslí
Vitamin Code RAW Men 50 - pro muže po padesátce - 240 kapslí   Při vývoji tohoto vitamínu se společnost Garden of Life zaměřila na potřeby zralých mužů v jejich speciální etapě života. Vitamin Code 50 - pro muže po padesátce poskytuje vybrané živiny: selen, zinek a vitamín E, jež podporují zdraví prostaty. Dále obsahuje B komplex, vitamíny C, D a E zlepšující paměť a koncentraci, a pro optimální trávení jsou zde živá probiotika enzymy a vitamin D. Dohromady je tato kombinace živin ideální volbou pro zralé muže. Vitamin Code 50 - pro muže po padesátce je ucelený multivitamin..
1 758 Kč
Bez daně: 1 570 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Vitamin Code RAW ONE Men - multivitamín pro muže - 75 kapslí
Vitamin Code RAW ONE Men - multivitamín pro muže - 75 kapslí   Výhody vitamínů Vitamin Code RAW Pokud znáte naši řadu vitamínů Vitamin Code RAW, pak jste si jistě vědomi výhod, které poskytují. Vitamin Code RAW ONE pro muže  obsahuje RAW Food-Created Nutrients – přirozeně vytvořené živiny v s kod faktorem v neporušené přírodní formě.  Kód faktory jsou známé jako synergické sloučeniny, které se nacházejí v rostlinách a přirozeně přispívají správnému transportu živin. Poskytnutím těchto kód faktorů zajistíme přísun požadovaných prv..
920 Kč
Bez daně: 821 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Vitamin Code RAW ONE Women - multivitamín pro ženy - 30 kapslí
Vitamin Code RAW ONE Women - multivitamín pro ženy - 30 kapslí Výhody vitamínů Vitamin Code RAW Pokud znáte naši řadu vitamínů Vitamin Code RAW, pak jste si jistě vědomi výhod, které poskytují. Vitamin Code RAW ONE pro ženy obsahuje RAW Food-Created Nutrients – přirozeně vytvořené živiny v s kod faktorem v neporušené přírodní formě.  Kód faktory jsou známé jako synergické sloučeniny, které se nacházejí v rostlinách a přirozeně přispívají správnému transportu živin. Poskytnutím těchto kód faktorů zajistíme přísun požadovaných prvků ze stravy do..
682 Kč
Bez daně: 609 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Vitamin Code RAW ONE Women - multivitamín pro ženy - 75 kapslí
Vitamin Code RAW ONE Women - multivitamín pro ženy - 75 kapslí Výhody vitamínů Vitamin Code RAW Pokud znáte naši řadu vitamínů Vitamin Code RAW, pak jste si jistě vědomi výhod, které poskytují. Vitamin Code RAW ONE pro ženy obsahuje RAW Food-Created Nutrients – přirozeně vytvořené živiny v s kod faktorem v neporušené přírodní formě.  Kód faktory jsou známé jako synergické sloučeniny, které se nacházejí v rostlinách a přirozeně přispívají správnému transportu živin. Poskytnutím těchto kód faktorů zajistíme přísun požadovaných prvků ze stravy do..
920 Kč
Bez daně: 821 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Vitamin Code RAW Prenatal - 180 kapslí
Vitamin Code RAW Prenatal - multivitamín pro těhotné - 180 kapslí Jako těhotná žena chcete pro Vaše nenarozené dítě jen to nejlepší. Výrobek společnosti Garden of Life navržen speciálně tak, aby vyhovoval jedinečným potřebám žen během těhotenství a kojení. V tomto období mají ženy zvýšené nároky na příjem některých živin.Vitamin Prenatal je RAW, vegetariánský, bezlepkový a bez obsahu mléka. Výhody produktu Vitamin Prenatal RAW: Svým složením je speciálně navržen tak, aby podporoval imunitní systém maminky i dítěte nejen v těhotenstv&iac..
1 655 Kč
Bez daně: 1 478 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Vitamin Code RAW Prenatal - 90 kapslí
Vitamin Code RAW Prenatal - multivitamín pro těhotné - 90 kapslí Jako těhotná žena chcete pro Vaše nenarozené dítě jen to nejlepší. Výrobek společnosti Garden of Life navržen speciálně tak, aby vyhovoval jedinečným potřebám žen během těhotenství a kojení. V tomto období mají ženy zvýšené nároky na příjem některých živin.Vitamin Prenatal je RAW, vegetariánský, bezlepkový a bez obsahu mléka. Výhody produktu Vitamin Prenatal RAW: Svým složením je speciálně navržen tak, aby podporoval imunitní systém maminky i dítěte nejen v těhotenstv&iacu..
1 034 Kč
Bez daně: 923 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Vitamin Code RAW Women 50 - pro ženy po padesátce - 120 kapslí
Vitamin Code RAW Women 50 - pro ženy po padesátce - 120 kapslí   Při vývoji tohoto vitamínu věnovala společnost Garden of Life zvláštní pozornost složitosti ženského těla v této měnící se fázi života. Vitamin Code 50 - pro ženy po padesátce poskytuje vybrané živiny a vitamíny jenž podporují přirozené zdraví. Vápník, hořčík a zinek, společně s vitamíny C a D zvyšuje přirozenou pevnost kostí, a na posílení kardiovaskulárních funkcí se podílí B komplex a vitamíny C a E. Dohromady tato kombinace živin vytváří ideální volbu pro zra..
1 034 Kč
Bez daně: 923 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Vitamin Code RAW Women 50 - pro ženy po padesátce - 240 kapslí
Vitamin Code RAW Women 50 - pro ženy po padesátce - 240 kapslí   Při vývoji tohoto vitamínu věnovala společnost Garden of Life zvláštní pozornost složitosti ženského těla v této měnící se fázi života. Vitamin Code 50 - pro ženy po padesátce poskytuje vybrané živiny a vitamíny jenž podporují přirozené zdraví. Vápník, hořčík a zinek, společně s vitamíny C a D zvyšuje přirozenou pevnost kostí, a na posílení kardiovaskulárních funkcí se podílí B komplex a vitamíny C a E. Dohromady tato kombinace živin vytváří ideální volbu pro zra..
1 758 Kč
Bez daně: 1 570 Kč
Založeno na 0 recenzích.
TOPlist