Vítejte, můžete se přihlásit nebo zaregistrovat.
Váš nákupní košík je prázdný!

RAW Vitamíny

Dopřejte tělu organické vitamíny a mierály v RAW kvalitě, chemicky a tepelně neznehodnocené, 100% přírodní.

Klouby:FYI Ultra, Plant kolagen   ► Spalování tuku:füco THIN Green, Fitbiotika
Mutivitamíny:RAW ONE pro ženy, RAW ONE pro muže,            Podpora krvetvorby: Healthy Blood
Žádná syntetická pojiva, plniva, barviva, sladidla.
 
     Doručujeme také v sobotu.
Zobrazit:
Řadit podle:
Living Calcium Advanced Bone Density Support Formula - 120tabl.
Living Calcium Advanced Bone Density Support Formula - 120 vegetariánských tablet Rychlý přehled: •    Vápník přispívá ke zdravému stavu kostí a zubů (pevnost, hustota kostí..) •    1 000 mg snadno stravitelného rostlinného vápníku z řas. •    Vitamíny D3, K2 a hořčík pro optimální absorpci vápníku a stavu kostí. •    Bez minerálů z hornin, vápence, křídy a kostí zvířat. Living Calcium Advanced Bone Density Support Formula Living vápník je určený k podpoře zdraví kostí. ..
596 Kč
Bez daně: 518 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Magnesium Dr. Fomulated - Hořčík - malina - citron 421,5g
Magnesium Dr. Formulated - Hořčík - malina - citron 421,5g - chelatovaný hořčík prášek   Otázky a odpovědi o produktu a hořčíku: zde Rychlý přehled: Whole food hořčík - (z celých rostlinných potravin). Chelatovaný hořčík z organickou hnědou rýží proteinem (geneticky nemodifikovaný) 350 mg Horčíku v chelatované formě v jedné dávce. ​Podpora spánku a relaxace Obsahuje živá probiotika - 1 miliarda CFU. Šumivý nápoj před spaním. Proč používat minerály..
929 Kč
Bez daně: 808 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Magnesium Dr. Formulated - Hořčík - malina - citron 198,4g
Magnesium Dr. Formulated - Hořčík - malina - citron 198,4g - chelatovaný hořčík prášek   Rychlý přehled: Whole food hořčík - (z celých rostlinných potravin). Chelatovaný hořčík z organickou hnědou rýží proteinem (geneticky nemodifikovaný) 350 mg Horčíku v chelatované formě v jedné dávce. ​Podpora spánku a relaxace Obsahuje živá probiotika - 1 miliarda CFU. Šumivý nápoj před spaním. Proč používat minerály v chelatované fromě? Náš hořčík je v chelatované formě..
515 Kč
Bez daně: 448 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Magnesium Dr. Formulated - Hořčík - pomerančový 197,4g
Magnesium Dr. Formulated - Hořčík - pomerančový 197,4g - chelatovaný hořčík prášek   Otázky a odpovědi o produktu a hořčíku: zde Rychlý přehled: Whole food hořčík - (z celých rostlinných potravin). Chelatovaný hořčík z organickou hnědou rýží proteinem (geneticky nemodifikovaný) 350 mg Horčíku v chelatované formě v jedné dávce. ​Podpora spánku a relaxace Obsahuje živá probiotika - 1 miliarda CFU. ​Šumivý nápoj před spaním Proč používat minerá..
515 Kč
Bez daně: 448 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Magnesium Dr. Formulated - Hořčík - pomerančový 419,5g
Magnesium Dr. Formulated - Hořčík - pomerančový 419,5g - chelatovaný hořčík prášek   Otázky a odpovědi o produktu a hořčíku: zde Rychlý přehled: Whole food hořčík - (z celých rostlinných potravin). Chelatovaný hořčík z organickou hnědou rýží proteinem (geneticky nemodifikovaný) 350 mg Horčíku v chelatované formě v jedné dávce. ​Podpora spánku a relaxace Obsahuje živá probiotika - 1 miliarda CFU. ​Šumivý nápoj před spaním Proč používat minerá..
929 Kč
Bez daně: 808 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Mykind Organic Plant Calcium - rostlinný vápník 90 tablet
Mykind Organic Plant Calcium – rostlinný vápník 90 vegan tablet Rychlý přehled: •    800 mg rostlinného vápníku z organických řas. •    S hořčíkem, vitamíny D3 a K2 ve formě MK-7. •    Vyrobeno z více než 20 druhů organického ovoce a zeleniny. •    Lehce stravitelný vápník z rostlínného zdroje (NE z drcené horniny). •    BIO certifikace - organic Mykind Organics – rostlinný vápník Vývoj multivitamínů a živin s cíleným zaměřením na jednotlivé funkce v těle je neuvěři..
889 Kč
Bez daně: 773 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Mykind Organics B Complex - jednou denně
Mykind Organics B Complex - jednou denně 30 vegan tablet   Rychlý přehled: •    B-komplex z certifikovaných organických a geneticky nemodifikovaných celých potravin. •    Podporuje energii, zdravý metabolismus a imunitní systém •    Podporuje správnou činnost nervové soustavy a psychiky •    Podílí se na zdraví srdce a krve - přispívá k tvorbě červených krvinek •    Vyroben z 25 druhů organického ovoce, zeleniny a bylinek. •    Stačí užívat jednou denně. •    BIO certifikace - organic ..
609 Kč
Bez daně: 530 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Mykind Organics Chewable Vegan D3 - s příchutí maliny a citrónu
mykind Organics Chewable Vegan D3 - s příchutí maliny a citrónu - 30 žvýkacích - cucacích tablet (2000IU)   Rychlý přehled: •    Organický BIO veganský certifikovaný vitamín D3 (2,000IU) z lišejníku. •    Obsahuje 10 druhů organických hub. •    Podporuje imunitní systém a vstřebávání vápníku. •    Lahodná malinovo-citrónová chuť bez přidaného cukru nebo stévie.   Mykind Organics – Vegan D3 Vývoj multivitamínů a živin s cíleným zaměřením na je..
475 Kč
Bez daně: 413 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Mykind Organics Plant Collagen - rostlinná produkce kolagenu
Mykind Organics Plant Collagen - rostlinná produkce kolagenu 60 - veganských tablet   Otázky a odpovědi, zajímavosti o výrobku: zde Rychlý přehled: 2500 mg whole food biotinu z organicky pěstované rostliny sesbánie. 10 mg whole food oxidu křemičitého z organického bambusu. Antioxidanty z organického granátového jablka, kurkumy, amly, rooibos a zeleného čaje. Vyrobený z více než 30 druhů whole food plodin, certifikovaných USDA Organic. Organic-BIO certifikace Proč užívat Mykind Organics - rostlinná produkce kolagenu Existuje mnoho druhů kolagenu na tr..
779 Kč
Bez daně: 677 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Vitamin Železo RAW
Vitamin Železo RAW - 30 kapslí Takřka dvě třetiny železa v těle se nachází v hemoglobinu, proteinu červených krvinek, které transportují kyslík z plic do tkání. Železo přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu.  Zásadně podporuje normální funkci imunitního systému. RAW  železo z celých potravin. Železo pomáhá podporovat přirozeně zdravou krev a dodává energii do celého těla, tím že zlepšuje energetický metabolismus. Pokud máte málo železa, pak vaše tělo nemůže vytvářet dostatek zdravých červených kr..
349 Kč
Bez daně: 303 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Healthy Blood - RAW - (zdravá krev)
Healthy Blood (zdravá krev) RAW - 60 kapslí Komplex vitamínů: B 6, B12, C, kyselina listová, železo a probiotika. Dopřejte vašemu tělu tyto vitamíny a železo, které přispívají k normální tvorbě červených krvinek, hemoglobinu a podporují tak přirozené zdraví krve, pokožky a fyzickou výkonnost. B6, B12 přispívá k normální tvorbě červených krvinek Železo přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév B6, B12 podporuje normální..
389 Kč
Bez daně: 338 Kč
Založeno na 1 recenzích.
Rostlinné organické železo & organické bylinky
Rostlinné organické železo & organické bylinky tekutý multivitamín s brusinkovo-limetkovou příchutí - 237ml  (zdroj železa: z organických - BIO listů kari)   ​mykind Organics Cíleně zaměřené živiny, které jsou whole food-(z celých potravin), certifikovány USDA Organic, Non-GMO Projectem a představující nový směr. Pro nás to trvalo roky inovací a trpělivosti. Naše početná rodina organických zemědělců poskytuje čerstvé ovoce, zeleninu a bylinky, jenž vytváří jedinečné produkty mykind Organics. Každá tableta nebo dávka ve spreji poskytuje čistou a w..
629 Kč
Bez daně: 547 Kč
Založeno na 0 recenzích.
RAW Flora cleanse - očista trávicího traktu kandida
RAW Flora cleanse - očista trávicího traktu kandida 60 vegetariánských kapslí Rychlý přehled: •    Účinný trávicí enzymatický komplex. •    Podporuje přirozeně zdravý trávicí trakt a střevní imunitu. •    RAW, živé enzymy a probiotika, žádná pojiva nebo plniva. Info: Aktuálně se změnil obal výrobku, ale složení zůstává stále stejné a jedinečné, pro podporu boje s kvsinkami, jako kandida a dalšími. (původní obal viz. malý obrázek) RAW Flora Cleanse - Kandida Je určena k podpoře..
989 Kč
Bez daně: 860 Kč
Založeno na 0 recenzích.
RAW podpora pro zažívání při bezlepkové dietě
RAW podpora pro zažívání při bezlepkové dietě 90 vegetariánských kapslí Rychlý přehled: •    Podporuje přirození zažívání při bezlepkovém životním stylu. •    Podporuje zdravé trávení lepku a mléčných produktů. •    Enzymy cílené na lepek, včetně DPP-IV •    Živá probiotika - 6 miliard CFU¹ RAW bezlepková podpora zažívání Je unikátní směsí enzymů a probiotik, která je speciálně navržena tak, aby pomáhala při trávení obilnin a jin&y..
989 Kč
Bez daně: 860 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Zinek RAW
Vitamin Zinek RAW 60 kapslí Dopřejte svému tělu Vitamín RAW Zinek rostlinný, technologicky nezpracovaný, nerafinovaný, komplexní doplněk stravy s obsahem probiotik a enzymů. Vitamin Zinek RAW podporuje: přirozeně zdravou kůži, přispívá k udržení normálního stavu kostí přirozeně zdravé, vlasy a nehty, pokožka normální funkci imunitního systému normální plodnosti a reprodukci přispívá k normální syntéze bílkovin udržení normálního stavu zraku RAW zinek poskytuje v 1dávce 30 mg této látky, což je 3..
309 Kč
Bez daně: 269 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Mykind Organics Vitamín C - ve spreji s příchutí pomeranče a mandarinky
Mykind Organics Vitamín C ve spreji s příchutí pomeranče a mandarinky 59 ml   Rychlý přehled: • 60 mg vitamínu C, je organický, whole food-z celých potravin a nepochází z geneticky modifikovaných plodin. • Organické amla bobule obsahují vitamín C a bioflavonoidy podporující absorpci tohoto vitamínu. • Podporuje imunitní systém, včetně zdraví kůže a tkání. • Ústní sprej s příchutí mandarinky a pomeranče, bez přidaného cukru a bez stévie. • Organic-BIO certifikace mykind Organics Certifikovaný organický..
375 Kč
Bez daně: 326 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Vitamín C RAW
Vitamin C RAW 60 kapslí ​Vitamín C přispívá růstu a obnově tkání ve všech částech těla. Podílí se na tvorbě kolagenu, chrupavek a kostí, přispívá k normální funkci zubů a dásní. Důležitou funkci  má v období zvýšeného výskytu bakterií virů, a také nachlazení a stresu. Vhodný při zvýšené fyzické aktivitě a při pobytu ve znečištěném prostředí a rekonvalescenci. Pomáhá v podpoře imunitního systému.Využijte výhody 100% přírodního vitamínu C. Proč užívat Vitamí ..
389 Kč
Bez daně: 338 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Vitamín C RAW 120 kapslí
Vitamin C RAW 120 kapslí Vitamín C přispívá růstu a obnově tkání ve všech částech těla. Podílí se na tvorbě kolagenu, chrupavek a kostí, přispívá k normální funkci zubů a dásní. Důležitou funkci  má v období zvýšeného výskytu bakterií virů, a také nachlazení a stresu. Vhodný při zvýšené fyzické aktivitě a při pobytu ve znečištěném prostředí a rekonvalescenci. Pomáhá v podpoře imunitního systému.Využijte výhody 100% přírodního vitamínu C. Proč užívat Vitamí ..
698 Kč
Bez daně: 607 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Dr. Formulated 100% organický-BIO kokosový MCT olej - 946 ml
Dr. Formulated 100% organický-BIO kokosový MCT olej - 946 ml Rychlý přehled: •    MCT olej je vysoce koncentrovaný zdroj triglyceridů se středním řetězcem. •    Rychlé palivo pro tělo a mozek. •    Vysoký obsah C8 kyselina kaprylová (7x výhodnější než klasický kokosový olej, ten má jiný poměr těchto kyselin) •    100% z kokosového původu bez konzervantů a barviv, •    Rychle se tráví, vstřebává a přeměňuje na energii. •    Poskytuje rychlou energii a podporuje přirozené zdraví mozku. &..
969 Kč
Bez daně: 843 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Vitamín B 12 - organics sprej
Vitamín B-12 organics sprej (58ml) mykind organics   ​B12 je také v tomto produktu:B12 kapsle zde Největší inovace ve vitamínech za poslední desetiletí Methylcobalamin: Vitamin B-12 (kobalamin) je ve vodě rozpustný vitamin B, který je klíčový pro přirozenou tvorbu energie a příspívá tak i k normálnímu, metabolismu, tvorbě červených krvinek a správné funkci imunitního systému. Methylcobalamin je aktivní a přirozená forma vitaminu B-12 (ekvivalentní k B-12 v těle). Společnost Garden of Life představuje vitamin B-12 (methylcobalamin) v čisté formě ve spreji s lahodnou ..
485 Kč
Bez daně: 422 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Vitamín B 12 - RAW
Vitamin B-12 RAW, 30 kapslí Ačkoli lidské tělo dokáže vitamin B12 ukládat, tak i přesto může být přínosem jeho doplňování. Ve vodě rozpustný vitamin B12 je důležitý především pro správnou funkci krvetvorby, podporuje správný energetický metabolismus a vitalitu, přispívá ke správné funkci nervového systému a tvorbě červených krvinek a k udržení zdravého imunitního systému. Proč užívat Vitamin B-12 RAW? Vitamin B-12 od společnosti Garden of Life je směs RAW živin poskytující vitamin B12. Individuálně pěstované, tepelně nezpracované rostliny..
349 Kč
Bez daně: 303 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Vitamín D3 organics sprej
Vitamín D3 - organics sprej (57 ml) 1000 IU + omega kyseliny, 125 - dávek Vyroben z  výživných potravin, (je bez lanolinu - získávaného z ovčí vlny). Organics Vegan D3 je certifikovaný USDA Organic, Non-GMO Project Verified a je bez syntetických pojiv a plniv. Vše je k dispozici ve spreji s lahodnou vanilkovou chutí! Vhodný pro vegany, bezlepkový, bez přídavků syntetických pojiv a plniv. Lahodná vanilková příchuť spreje. Vitamin D3 z lišejníku. Organic omega kyseliny z dýňového a brusinkového oleje. Přispívá k udržení normáln&ia..
475 Kč
Bez daně: 413 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Vitamín D3 RAW - 2000IU
Vitamin D3 RAW 2 000 IU - množství účinné látky, 60 kapslí Vitamin D3 RAW je odlišný od ostatních vitamínů D, které naleznete na trhu, protože filozofie společnosti Garden of Life je taková, že vitamíny jsou RAW organic, technologicky nezpracované, nerafinované, doplňky stravy, bez lepku, bez obsahu mléka, pojiv a plniv a s obsahem probiotik a enzymů. To znamená, že Vaše tělo přijímá pouze RAW vitamín D3 s účinnými látkami. Proč potřebuji vitamín D? Spolu s vápníkem je vitamín D důležitý pro správnou stavbu a sílu kostí, zubů. Jeho v&yacu..
415 Kč
Bez daně: 361 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Vitamín D3 RAW - 2000IU - 120kapslí
Vitamin D3 RAW 2 000 IU - množství účinné látky, 120 kapslí Vitamin D3 RAW je odlišný od ostatních vitamínů D, které naleznete na trhu, protože filozofie společnosti Garden of Life je taková, že vitamíny jsou RAW organic, technologicky nezpracované, nerafinované, doplňky stravy, bez lepku, bez obsahu mléka, pojiv a plniv a s obsahem probiotik a enzymů. To znamená, že Vaše tělo přijímá pouze RAW vitamín D3 s účinnými látkami. Proč potřebuji vitamín D? Spolu s vápníkem je vitamín D důležitý pro správnou stavbu a sílu kostí, zubů. Jeho v&yac..
769 Kč
Bez daně: 669 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Vitamín D3 RAW - 5000IU
Vitamin D3 RAW 5 000 IU - množství účinné látky, 60 kapslí   ​Vitamin D3 RAW je odlišný od ostatních vitamínů D, které naleznete na trhu, protože filozofie společnosti Garden of Life je taková, že vitamíny jsou RAW organic, technologicky nezpracované, nerafinované, doplňky stravy, bez lepku, bez obsahu mléka, pojiv a plniv a s obsahem probiotik a enzymů. To znamená, že Vaše tělo přijímá pouze RAW vitamín D3 s účinnými látkami. Proč potřebuji vitamín D? Spolu s vápníkem je vitamín D důležitý pro správnou stavbu a sílu kostí, zubů..
505 Kč
Bez daně: 439 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Vitamin B-Komplex - RAW
Vitamín B- Komplex- RAW 120 kapslí B-komplex je souhrnné označení všech osmi vitamínů skupiny B. Tyto vitamíny jsou rozpustné ve vodě, mohou se tedy někdy špatně ukládat v těle. Jejich funkce jsou tak vzájemně propojené, že je ideální, aby byly brány dohromady a mohli tak fungovat spolu. B12 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Všechny vitaminy skupiny B jsou vhodné pro podporu energie a celkové vitality organizmu. Doporučuje se užívat v době nadměrné únavy a vyčerpání, přispívá k normální tvorbě červených krvinek, a norm&a..
739 Kč
Bez daně: 643 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Vitamin B-Komplex - RAW - 60 kapslí
Vitamín B- Komplex- RAW - 60 kapslí B-komplex je souhrnné označení všech osmi vitamínů skupiny B. Tyto vitamíny jsou rozpustné ve vodě, mohou se tedy někdy špatně ukládat v těle. Jejich funkce jsou tak vzájemně propojené, že je ideální, aby byly brány dohromady a mohli tak fungovat spolu. B12 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Všechny vitaminy skupiny B jsou vhodné pro podporu energie a celkové vitality organizmu. Doporučuje se užívat v době nadměrné únavy a vyčerpání, přispívá k normální tvorbě červených krvinek, a norm&..
425 Kč
Bez daně: 370 Kč
Založeno na 0 recenzích.
TOPlist