Vítejte, můžete se přihlásit nebo zaregistrovat.
Váš nákupní košík je prázdný!

Kloubní výživa

Doručujeme také v sobotu.

Zobrazit:
Řadit podle:
Mykind Organics Plant Collagen - rostlinná produkce kolagenu
Mykind Organics Plant Collagen - rostlinná produkce kolagenu 60 - veganských tablet   Otázky a odpovědi, zajímavosti o výrobku: zde Rychlý přehled: 2500 mg whole food biotinu z organicky pěstované rostliny sesbánie. 10 mg whole food oxidu křemičitého z organického bambusu. Antioxidanty z organického granátového jablka, kurkumy, amly, rooibos a zeleného čaje. Vyrobený z více než 30 druhů whole food plodin, certifikovaných USDA Organic. Organic-BIO certifikace Proč užívat Mykind Organics - rostlinná produkce kolagenu Existuje mnoho druhů kolagenu na tr..
779 Kč
Bez daně: 677 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Mykind Organics Turmeric Boost Powder - kurkuma prášek 135g.
Mykind Organics Turmeric Boost Powder - kurkuma prášek - 135 g   Rychlý přehled: •    Vynikající protizánětlivé účinky. •    Podporuje regeneraci a odpočinutí těla. •    50 mg BIO - kurkuminu. •    Obsahuje organický černý pepř pro zvýšení účinnosti vstřebání kurkuminu a probiotika pro dobré trávení. •    Obsahuje citrónový a pomerančový džus, rooibos tea exktrakt, granátové jablko ext. pro správné vstřebání kurkuminu •    Certifikace BIO..
667 Kč
Bez daně: 580 Kč
Založeno na 0 recenzích.
FYI ULTRA
FYI ULTRA - kloubní výživa 120 kapslí   Osteoartróza je nejčastějším kloubním onemocněním, které je důsledkem stárnutí a opotřebování kloubů a tkání ve chrupavce. Glukosamin ve výrobku FYI ULTRA je hlavním stavebním prvkem, který podporuje schopnost těla k obnovení chrupavky a k udržení normálního zdravého stavu kloubů. Glukosamin ve FYI ULTRA je získán z rostlinného zdroje, což znamená, že lidé s alergiemi na mořské plody a vegetariáni můžou používat tento produkt. Jak se FYI ULTRA liší od ostatní kloubn&i..
995 Kč
Bez daně: 865 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Wobenzym N
Wobenzym N 800 enterosolventních tablet Wobenzym N poskytuje spolehlivou systémovou enzymoterapii, napomáhající přirozeně zdravým kloubům, která je prověřena miliony lidí po celém světě. Wobenzym N byl poprvé představen již před více než 40ti lety v Německu. Přes malá vylepšení, kterými od té doby prošel, nabízí stále léty ověřenou synergickou kombinaci enzymů na rostlinné bázi, enzymů slinivky břišní a antioxidantů. Tyto silné, ale šetrné enzymy jsou chráněny enterosolventní vrstvou, která zaručuje optimální vstř..
3 090 Kč
Bez daně: 2 687 Kč
Založeno na 0 recenzích.
TOPlist