Vítejte, můžete se přihlásit nebo zaregistrovat.
Váš nákupní košík je prázdný!

Kloubní výživa - Kolagen

Zobrazit:
Řadit podle:
Collagen Beauty - brusinka a granátové jablko - Kolagen 270g.
Collagen Beauty - brusinka a granátové jablko - Kolagen 270g.   Rychlý přehled •    1,5 miliardy CFU probiotik pro podporu trávení •    Geneticky nemodifikované, bezlepkové, vhodné při keto a paleo dietě - testováno a certifikováno. •    Dvě lahodné příchutě: brusinka a granátové jablko nebo jahoda a citrón. •    Použití v koktejlech a smoothies.   Collagen Beauty Collagen Beauty přináší dva typy vysoce vstřebatelných kolagenových peptidů pro vaši krásu. Typ I (vyskytující se ve vlasech, kůži a n..
906 Kč
Bez daně: 809 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Collagen Beauty - jahoda a citrón - Kolagen 270g.
Collagen Beauty - jahoda a citrón - Kolagen 270g.   Rychlý přehled •    1,5 miliardy CFU probiotik pro podporu trávení •    Geneticky nemodifikované, bezlepkové, vhodné při keto a paleo dietě - testováno a certifikováno. •    Dvě lahodné příchutě: brusinka a granátové jablko nebo jahoda a citrón. •    Použití v koktejlech a smoothies.   Collagen Beauty Collagen Beauty přináší dva typy vysoce vstřebatelných kolagenových peptidů pro vaši krásu. Typ I (vyskytující se ve vlasech, kůži a nehtech) a typ III (..
906 Kč
Bez daně: 809 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Collagen Creamer - Vanilka 330g.
Collagen Creamer - Vanilka 330g.   Rychlý přehled: •    10 g kolagenu z volně chovaného skotu na pastvinách. •    Velmi bohatá krémová chuť. •    Bez mléka - smíchejte s kávou, čajem, nebo použijte při pečení.   Collagen Creamer Grass Fed Collagen Creamer kombinuje energizující MCT olej z organických kokosových ořechů a kokosového mléka, s kolagenovými peptidy typu I a II. A má lahodnou krémovou chuť. Výhody Collagen Creamer: •    Dodává energii, podporuje klouby a pohyblivost a přináší..
1 034 Kč
Bez daně: 923 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Collagen Creamer - Čokoláda 342g.
Collagen Creamer - Čokoláda 342g. Rychlý přehled: •    10 g kolagenu z volně chovaného skotu na pastvinách. •    Velmi bohatá krémová chuť. •    Bez mléka - smíchejte s kávou, čajem, nebo použijte při pečení.   Collagen Creamer Grass Fed Collagen Creamer kombinuje energizující MCT olej z organických kokosových ořechů a kokosového mléka, s kolagenovými peptidy typu I a II. A má lahodnou krémovou chuť. Výhody Collagen Creamer: •    Dodává energii, podporuje klouby a pohyblivost a přináš&iacu..
1 034 Kč 878 Kč
Bez daně: 784 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Collagen Protein - Vanilka 560g.
Collagen Protein - Vanilka 560g. Rychlý přehled: •    20g kolagenu z volně chovaného skotu na pastvinách. •    Podporuje klouby, pohyblivost a regeneraci svalů. •    Obsahuje probiotika Bacillus Subtilis pro podporu trávení.   Collagen Protein Užijte si výhody našeho doplňku stravy Grass Fed Collagen Protein - smíchejte jej po sportovní aktivitě pouze se studenou vodou, nebo kdykoli přidejte do smoothie nebo oblíbených kaší.   Výhody Collagen Protein: •    Protein ze semínek organického konopí, slunečnice, dýně a melounu, kter&eacu..
1 137 Kč
Bez daně: 1 015 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Collagen Super Beauty - Blueberry Acai - 270g
Collagen Super Beauty - Blueberry Acai - 270g Rychlý přehled •    Přináší podporu pleťi, vlasů a nehtů. •    10 g kolagenu z volně chovaného skotu na pastvinách. •    Obsahuje probiotika Bacillus Subtilis pro lepší trávení.   Collagen Super Beauty Collagen Super Beauty obsahuje organický extrakt z francouzského melounu Holimel®, astaxanthin a vitamín C, což jsou látky, které působí na pružnost pokožky a odolnosti vůči UVA a UVB záření. Výhody Collagen Super Beauty: •    Obsahuje směs Holimel® - z francouzského kantalu..
1 137 Kč
Bez daně: 1 015 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Collagen Turmenic - Kurkuma - 220 g
Collagen Turmenic - Kurkuma - 220 g Rychlý přehled: •    10 g kolagenu z volně chovaného skotu a kuřat s nedenaturovaným kolagenem typu II. •    Podporuje pružnost pokožky, silné nehty a zdravé vlasy. •    Podporuje klouby a pohyblivost.   Collagen Turmeric nabízí účinné rostlinné ingredience spolu s vysoce vstřebatelnými kolagenovými peptidy z volně chovaného skotu a klinicky studovaným nedenaturovaným kolagenem z kuřat. Přidali jsme zde také 500 mg fermentované organické kurkumy, aby tělo získalo 50 mg kurkuminoidů pro další podporu kloubů a lep&s..
906 Kč
Bez daně: 809 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Wild Caught & Grass Fed Collagen Multi-Sourced Unflavored 270g
Wild Caught & Grass Fed Collagen Multi-Sourced Unflavored 270g Rychlý přehled •    20 g vícezdrojového kolagenu – typ I a III •    16g of Grass Fed Bovine Collagen •    4g of Wild Caught Fish Collagen •    Klinicky studovaná probiotika: Bacillus subtilis DE111® •    Geneticky nemodifikované, bezlepkové, vhodné při keto a paleo dietě - testováno a certifikováno. •    Je bez chuti, zápachu a dobře se mísí s jakýmkoli jídlem nebo nápojem. •    Použití v koktejlech a smoothies. Wild Caught & G..
875 Kč
Bez daně: 781 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Mykind Organics Turmeric Boost Powder - kurkuma prášek 135g.
Mykind Organics Turmeric Boost Powder - kurkuma prášek - 135 g   Rychlý přehled: •    Vynikající protizánětlivé účinky. •    Podporuje regeneraci a odpočinutí těla. •    50 mg BIO - kurkuminu. •    Obsahuje organický černý pepř pro zvýšení účinnosti vstřebání kurkuminu a probiotika pro dobré trávení. •    Obsahuje citrónový a pomerančový džus, rooibos tea exktrakt, granátové jablko ext. pro správné vstřebání kurkuminu •    Certifikace BIO..
765 Kč
Bez daně: 683 Kč
Založeno na 0 recenzích.
FYI ULTRA
FYI ULTRA - kloubní výživa 120 kapslí   Osteoartróza je nejčastějším kloubním onemocněním, které je důsledkem stárnutí a opotřebování kloubů a tkání ve chrupavce. Glukosamin ve výrobku FYI ULTRA je hlavním stavebním prvkem, který podporuje schopnost těla k obnovení chrupavky a k udržení normálního zdravého stavu kloubů. Glukosamin ve FYI ULTRA je získán z rostlinného zdroje, což znamená, že lidé s alergiemi na mořské plody a vegetariáni můžou používat tento produkt. Jak se FYI ULTRA liší od ostatní kloubn&i..
1 304 Kč
Bez daně: 1 164 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Epic protein organic - Pro Collagen - 28g
Epic Protein organic - Pro Collagen 28g.   Podpora tvorby kolagenu   Vegan biotin podporující tvorbu kolagenu, extrakt z hub tremella, extrakt z bambusu - oxid křemičitý, acerola extrakt a další..   Hladká struktura se skutečnými příchutěmi z malin, granátového jablka a řepy Nastartujte se s našimi rostlinnými proteiny, které jsou pečlivě sestaveny tak, aby měli vyvážený a komplexní obsah bílkovin, přirozenou biodostupnost a bohatou výživovou synergii. Protein se vyznačuje příjemnou chutí, hedvábně jemnou konzistencí, snadnou rozpustností ve vodě a je doplněn směsí ž..
100 Kč
Bez daně: 89 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Epic protein organic - Pro Collagen - 336g
Epic Protein organic - Pro Collagen 336g.   Podpora tvorby kolagenu   Vegan biotin podporující tvorbu kolagenu, extrakt z hub tremella, extrakt z bambusu - oxid křemičitý, acerola extrakt a další..   Hladká struktura se skutečnými příchutěmi z malin, granátového jablka a řepy Nastartujte se s našimi rostlinnými proteiny, které jsou pečlivě sestaveny tak, aby měli vyvážený a komplexní obsah bílkovin, přirozenou biodostupnost a bohatou výživovou synergii. Protein se vyznačuje příjemnou chutí, hedvábně jemnou konzistencí, snadnou rozpustností ve vodě a je doplněn..
999 Kč
Bez daně: 892 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Wobenzym - N 400 tablet
Wobenzym - N 400  - enterosolventních tablet Wobenzym N poskytuje spolehlivou systémovou enzymoterapii, která je prověřena miliony lidí po celém světě. Komplex Garden of Life Wobenzym N je unikátní směs systémových enzymů, která podporuje procesy v těle a vychází z klinicky studovaného vzorce. Wobenzym N se prodává ve 22 zemích a užívá jej přes 29 milionů lidí po celém světě. Wobenzym N byl poprvé představen již před více než 40ti lety v Německu. Přes malá vylepšení, kterými od té doby prošel, nabízí stále léty ověřenou syn..
3 304 Kč
Bez daně: 2 950 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Wobenzym - N 800 tablet
Wobenzym - N 800  - enterosolventních tablet Wobenzym N poskytuje spolehlivou systémovou enzymoterapii, která je prověřena miliony lidí po celém světě. Komplex Garden of Life Wobenzym N je směs systémových enzymů, která podporuje procesy v těle a vychází z klinicky studovaného vzorce. Wobenzym N se prodává ve 22 zemích a užívá jej přes 29 milionů lidí po celém světě. Wobenzym N byl poprvé představen již před více než 40ti lety v Německu. Přes malá vylepšení, kterými od té doby prošel, nabízí stále léty ověřenou synergickou kombinaci enzy..
5 429 Kč
Bez daně: 4 847 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Beets Beauty Blackberry Melon 105g
Beets Beauty Blackberry Melon 105g   Rychlý přehled: Organic řepa plus extrakt z francouzského melounu 5 mg oxidu křemičitého z organického bambusu. Směs pro vitalitu pokožky, vitamín C a oxid křemičitý 2 miliardy CFU klinicky studovaných probiotik podpora tvorby kolagenu pro zdraví pleti, podporuje vitalitu pokožky, vlasů a nehtů přispívá k ochraně buněk před oxidativním stre­sem - obsahuje přírodní antioxidanty přispívá ke snížení míry únavy a vyčer­pání, podpora imunitního systému o..
930 Kč
Bez daně: 830 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Beets Beauty Raspberry 60 gummy
Beets Beauty Raspberry 60 gummy   Rychlý přehled:   2500 µg biotinu, který přispívá ke zdraví a přirozené vitalitě vlasů, nehtů a pleti 10 mg oxidu křemičitého z organického bambusu. Biotin, vitamíny C a B12 podpora tvorby kolagenu pro zdraví pleti, přispívá k ochraně buněk před oxidativním stre­sem přispívá ke snížení míry únavy a vyčer­pán, podpora imunitního systému organický koncentrát z řepy vyrobený z organických plodin, obsahuje polyfenoly a antioxidanty ..
817 Kč
Bez daně: 729 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Mykind Organics Plant Collagen - rostlinná produkce kolagenu
Mykind Organics Plant Collagen - rostlinná produkce kolagenu 60 - veganských tablet   Rychlý přehled: 2500 mg whole food biotinu z organicky pěstované rostliny sesbánie. 10 mg whole food oxidu křemičitého z organického bambusu. Antioxidanty z organického granátového jablka, kurkumy, amly, rooibos a zeleného čaje. Vyrobený z více než 30 druhů whole food plodin, certifikovaných USDA Organic. Organic-BIO certifikace Proč užívat Mykind Organics - rostlinná produkce kolagenu Existuje mnoho druhů kolagenu na trhu, ale jen Mykind Organics Kolagen je vyroben z organicky pěstovanýc..
894 Kč
Bez daně: 798 Kč
Založeno na 0 recenzích.
TOPlist