Vítejte, můžete se přihlásit nebo zaregistrovat.
Váš nákupní košík je prázdný!

RAW Perfect Food

Perfect Food Greens

Perfect Food RAW- sušené šťávy ze zelených trav, ovoce a listové organic zeleniny, a také klíčky, které dodají různorodé spektrum vitamínů a látek pro vaše tělo. Zelené šťávy obsažené v Perfect Food RAW jsou pěstovány ekologicky a sklízené v době, kdy obsahují nejvyšší nutriční hodnotu. Jsou okamžitě odšťavněny a suší se při nízkých teplotách. Výsledný prášek v Perfect Food RAW - získaný ze šťáv, které jsou lyofilizované pomocí jemného procesu, a tak si udržují veškerou účinnost živin a čerstvost.

    Doručujeme také v sobotu.
Zobrazit:
Řadit podle:
RAW Perfect Food 209g.
RAW Perfect Food - Natural 209g. Sušené šťávy ze zelených trav, zeleniny, ovoce a také s klíčky, které dodají různorodé spektrum vitamínů a přírodních látek pro vaše tělo. Díky svému zásaditému pH pomáhá také obnovovat acido-alkalickou rovnováhu v těle. Certifikováno USDA organic. Jaký můžete mít užitek z produktů Perfect Food? Perfect Food RAW jsou travní a zeleninové sušené šťávy, poskytující přirozeně se vyskytující antioxidanty, enzymy, aminokyseliny, esenciální mastné kyseliny a mnoho fytonutrientů...
890 Kč
Bez daně: 774 Kč
Založeno na 1 recenzích.
RAW Perfect Food Alkalizer & Detoxifier 285g.
Perfect Food Alkalizer & Detoxifier 285g. (sušená šťáva) Je přírodní RAW doplněk stravy pro podporu rovnováhy vašeho těla. Podporuje přirozené vylučování toxinů z těla a udržování ideálního pH. RAW organic citronová a petrželová šťáva podporující alkalizaci RAW organic kokosová voda pro podporu hydratace a doplňování elektrolytů, 8 tradičně používaných poročišťujících bylin, Energie z RAW organic travních šťáv a antioxidační účinky organic RAW ovocných a zeleninových šťáv, Organic RAW ..
899 Kč
Bez daně: 782 Kč
Založeno na 2 recenzích.
RAW Perfect Food Energizer 279g.
Perfect Food Energizer 279g. Je sušená šťáva pro podporu Vaší vitality a energie z RAW potravin, jako jsou zelené travní šťávy z mladých obilovin, tmavě zelené šťávy ze špenátu, kapusty a petržele, klíčků, které, jsou bohaté na obsah bílkovin, a ovoce jako jsou borůvky, jahody, maliny a dalších skvělých RAW surovin. Veškeré tyto potraviny jsou pěstovány na ekologických farmách v USA. Certifikováno USDA organic. Neobsahuje žádná plniva, umělá barviva, příchutě, sladidla ani konzervační látky. RAW enrgizer je skvělý pří..
899 Kč
Bez daně: 782 Kč
Založeno na 2 recenzích.
RAW Perfect Food - Jablko 234g.
RAW Perfect Food - Jablko - 234g.   Jsou sušené šťávy ze zelených trav, zeleniny, ovoce a také s klíčky, které dodají různorodé spektrum vitamínů a přírodních látek pro vaše tělo. Díky svému zásaditému pH pomáhá také obnovovat acido-alkalickou rovnováhu v těle. Mají dvojí certifikaci USDA organic a Non-GMO Project Verified.     Jaký můžete mít užitek z produktů Perfect Food? Perfect Food RAW jsou travní a zeleninové sušené šťávy, poskytující přirozeně se vyskytující antioxidanty, enzymy, aminokys..
890 Kč
Bez daně: 774 Kč
Založeno na 0 recenzích.
RAW Perfect Food -Čokoláda 338g.
RAW Perfect Food - Čokoláda 338g. - sušené šťávy ze zelených trav, zeleniny, ovoce a také s klíčky, které dodají různorodé spektrum vitamínů a přírodních látek pro vaše tělo. Díky svému zásaditému pH pomáhá také obnovovat acido-alkalickou rovnováhu v těle. Certifikováno USDA organic. Obsahuje 34 živin. Výborná chuť, která vás mile překvapí. V zelených potravinách je to něco speciálního. Žádná návštěva u vás doma nepozná, že pije nápoj plný zelených tráv a i vaše děti budou ..
890 Kč
Bez daně: 774 Kč
Založeno na 1 recenzích.
RAW Perfect Food
RAW Perfect Food - Natural 419g.   Sušené šťávy ze zelených trav, zeleniny, ovoce a také s klíčky, které dodají různorodé spektrum vitamínů a přírodních látek pro vaše tělo. Díky svému zásaditému pH pomáhá také obnovovat acido-alkalickou rovnováhu v těle. Certifikováno USDA organic. Jaký můžete mít užitek z produktů Perfect Food? Perfect Food RAW jsou travní a zeleninové sušené šťávy, poskytující přirozeně se vyskytující antioxidanty, enzymy, aminokyseliny, esenciální mastné kyseliny a mnoho ..
1 595 Kč
Bez daně: 1 387 Kč
Založeno na 1 recenzích.
RAW Perfect Food -Čokoláda
RAW Perfect Food - Čokoláda 675g. - sušené šťávy ze zelených trav, zeleniny, ovoce a také s klíčky, které dodají různorodé spektrum vitamínů a přírodních látek pro vaše tělo. Díky svému zásaditému pH pomáhá také obnovovat acido-alkalickou rovnováhu v těle. Certifikováno USDA organic. Obsahuje 34 živin. Výborná chuť, která vás mile překvapí. V zelených potravinách je to něco speciálního. Žádná návštěva u vás doma nepozná, že pije nápoj plný zelených tráv a i vaše děti budou ..
1 550 Kč
Bez daně: 1 348 Kč
Založeno na 1 recenzích.
RAW Perfect Food - 1dávka
RAW Perfect Food - Natural 7g. Sušené šťávy ze zelených trav, zeleniny, ovoce a také s klíčky, které dodají různorodé spektrum vitamínů a přírodních látek pro vaše tělo. Díky svému zásaditému pH pomáhá také obnovovat acido-alkalickou rovnováhu v těle. Certifikováno USDA organic. Jaký můžete mít užitek z produktů Perfect Food? Perfect Food RAW jsou travní a zeleninové sušené šťávy, poskytující přirozeně se vyskytující antioxidanty, enzymy, aminokyseliny, esenciální mastné kyseliny a mnoho fytonutrientů. P..
63 Kč
Bez daně: 55 Kč
Založeno na 0 recenzích.
RAW Perfect Food Pšenice Juice -120g
RAW Perfect Food Pšenice Juice 120g - sušená šťáva Náš certifikovaný, RAW organic, prášek - sušená šťáva z negeneticky modifikované pšeničné šťávy patří mezi vynikající superpotraviny na Zemi. Obsahuje přirozeně vyskytující se živiny. RAW zelené potraviny jsou baohaté na chlorofyl. Jedna denní dávka pšeničného prášku (4g) dodá stejné živiny, jako bychom vypili 0,38 litru odšťavněné čerstvé pšeničné šťávy. Certifikováno USDA organic. RAW Perfect Food Pšenice Juice – p..
582 Kč
Bez daně: 506 Kč
Založeno na 0 recenzích.
RAW Perfect Food Jablko - 1dávka
RAW Perfect Food - Jablko - 8g. (1 dávka)   Jsou sušené šťávy ze zelených trav, zeleniny, ovoce a také s klíčky, které dodají různorodé spektrum vitamínů a přírodních látek pro vaše tělo. Díky svému zásaditému pH pomáhá také obnovovat acido-alkalickou rovnováhu v těle. Mají dvojí certifikaci USDA organic a Non-GMO Project Verified.     Jaký můžete mít užitek z produktů Perfect Food? Perfect Food RAW jsou travní a zeleninové sušené šťávy, poskytující přirozeně se vyskytující antioxidanty, e..
63 Kč
Bez daně: 55 Kč
Založeno na 0 recenzích.
RAW Perfect Food -Čokoláda 1 dávka
RAW Perfect Food - Čokoláda 11g. - sušené šťávy ze zelených trav, zeleniny, ovoce a také s klíčky, které dodají různorodé spektrum vitamínů a přírodních látek pro vaše tělo. Díky svému zásaditému pH pomáhá také obnovovat acido-alkalickou rovnováhu v těle. Certifikováno USDA organic. Obsahuje 34 živin. Výborná chuť, která vás mile překvapí. V zelených potravinách je to něco speciálního. Žádná návštěva u vás doma nepozná, že pije nápoj plný zelených tráv a i vaše děti budou n..
63 Kč
Bez daně: 55 Kč
Založeno na 0 recenzích.
TOPlist