Vítejte, můžete se přihlásit nebo zaregistrovat.
Váš nákupní košík je prázdný!
Perfect food

RAW Perfect Food

Perfect Food RAW- sušené šťávy ze zelených trav, ovoce a listové organic zeleniny, a také klíčky, které dodají různorodé spektrum vitamínů a látek pro vaše tělo. Zelené šťávy obsažené v Perfect Food RAW jsou pěstovány ekologicky a sklízené v době, kdy obsahují nejvyšší nutriční hodnotu. Jsou okamžitě odšťavněny a suší se při nízkých teplotách. Výsledný prášek v Perfect Food RAW - získaný ze šťáv, které jsou lyofilizované pomocí jemného procesu, a tak si udržují veškerou účinnost živin a čerstvost.

Perfect Food RAW obsahuje i organic klíčky. Při klíčení se odemyká potenciál živin v osivu a to je skvělý způsob, jak zvýšit stravitelnost semen, ořechů a luštěnin při zachování jejich živin v syrovém stavu. Nakonec Perfect Food RAW obsahuje řadu živých probiotik a enzymů. Enzymy jsou přítomny ve všech syrových potravinách a zlepšují schopnost těla trávit a vstřebávat živiny. Probiotika zase přispívají k lepší přirozené funkci našeho trávicího systému.

Zobrazit:
Řadit podle:
RAW Perfect Food 240g.
RAW Perfect Food 240g. - sušené šťávy ze zelených trav, zeleniny, ovoce a také s klíčky, které dodají různorodé spektrum vitamínů a přírodních látek pro vaše tělo. Díky svému zásaditému pH pomáhá také obnovovat acido-alkalickou rovnováhu v těle. Certifikováno USDA organic. Jaký můžete mít užitek z produktů Perfect Food? Perfect Food RAW jsou travní a zeleninové sušené šťávy, poskytující přirozeně se vyskytující antioxidanty, enzymy, aminokyseliny, esenciální mastné kyseliny a mnoho fytonutrientů. Probiotik..
890 Kč
Bez daně: 774 Kč
Založeno na 1 recenzích.
RAW Perfect Food - Jablko 224g.
RAW Perfect Food Jablko 224g. - sušené šťávy ze zelených trav, zeleniny, ovoce a také s klíčky, které dodají různorodé spektrum vitamínů a přírodních látek pro vaše tělo. Díky svému zásaditému pH pomáhá také obnovovat acido-alkalickou rovnováhu v těle. Certifikováno USDA organic. Jaký můžete mít užitek z produktů Perfect Food? Perfect Food RAW jsou travní a zeleninové sušené šťávy, poskytující přirozeně se vyskytující antioxidanty, enzymy, aminokyseliny, esenciální mastné kyseliny a mnoho fytonutrientů. Pr..
890 Kč
Bez daně: 774 Kč
Založeno na 0 recenzích.
RAW Perfect Food -Čokoláda 285g.
RAW Perfect Food - Čokoláda 285g. - sušené šťávy ze zelených trav, zeleniny, ovoce a také s klíčky, které dodají různorodé spektrum vitamínů a přírodních látek pro vaše tělo. Díky svému zásaditému pH pomáhá také obnovovat acido-alkalickou rovnováhu v těle. Certifikováno USDA organic. Výborná chuť, která vás mile překvapí. V zelených potravinách je to něco speciálního. Žádná návštěva u vás doma nepozná, že pije nápoj plný zelených tráv a i vaše děti budou nadšeny. I z..
890 Kč
Bez daně: 774 Kč
Založeno na 1 recenzích.
RAW Perfect Food
RAW Perfect Food 481g. - sušené šťávy ze zelených trav, zeleniny, ovoce a také s klíčky, které dodají různorodé spektrum vitamínů a přírodních látek pro vaše tělo. Díky svému zásaditému pH pomáhá také obnovovat acido-alkalickou rovnováhu v těle. Certifikováno USDA organic. Jaký můžete mít užitek z produktů Perfect Food? Perfect Food RAW jsou travní a zeleninové sušené šťávy, poskytující přirozeně se vyskytující antioxidanty, enzymy, aminokyseliny, esenciální mastné kyseliny a mnoho fytonutrientů. Probiotik..
1 595 Kč
Bez daně: 1 387 Kč
Založeno na 1 recenzích.
RAW Perfect Food -Čokoláda
RAW Perfect Food - Čokoláda 675g. - sušené šťávy ze zelených trav, zeleniny, ovoce a také s klíčky, které dodají různorodé spektrum vitamínů a přírodních látek pro vaše tělo. Díky svému zásaditému pH pomáhá také obnovovat acido-alkalickou rovnováhu v těle. Certifikováno USDA organic. Obsahuje 34 živin. Výborná chuť, která vás mile překvapí. V zelených potravinách je to něco speciálního. Žádná návštěva u vás doma nepozná, že pije nápoj plný zelených tráv a i vaše děti budou ..
1 550 Kč
Bez daně: 1 348 Kč
Založeno na 1 recenzích.
Perfect Food Pšenice Juice -120g. prášek
Perfect Food Pšenice Juice 120g prášek Náš certifikovaný, RAW organic, prášek z negeneticky modifikované pšeničné šťávy patří mezi vynikající superpotraviny na Zemi. Obsahuje přirozeně vyskytující se živiny. RAW zelené potraviny jsou baohaté na chlorofyl. Jedna denní dávka pšeničného prášku (4g) dodá stejné živiny, jako bychom vypili 0,38 litru odšťavněné čerstvé pšeničné šťávy. Certifikováno USDA organic. Perfect Food RAW Pšeničný Juice – přináší skvělé šťávy ..
582 Kč
Bez daně: 506 Kč
Založeno na 0 recenzích.
RAW Perfect Food - 1dávka
RAW Perfect Food 8g. - sušené šťávy ze zelených trav, zeleniny, ovoce a také s klíčky, které dodají různorodé spektrum vitamínů a přírodních látek pro vaše tělo. Díky svému zásaditému pH pomáhá také obnovovat acido-alkalickou rovnováhu v těle. Certifikováno USDA organic. Jaký můžete mít užitek z produktů Perfect Food? Perfect Food RAW jsou travní a zeleninové sušené šťávy, poskytující přirozeně se vyskytující antioxidanty, enzymy, aminokyseliny, esenciální mastné kyseliny a mnoho fytonutrientů. Probiotika ..
63 Kč
Bez daně: 55 Kč
Založeno na 0 recenzích.
RAW Perfect Food Jablko - 1dávka
  RAW Perfect Food Jablko 8g. - sušené šťávy ze zelených trav, zeleniny, ovoce a také s klíčky, které dodají různorodé spektrum vitamínů a přírodních látek pro vaše tělo. Díky svému zásaditému pH pomáhá také obnovovat acido-alkalickou rovnováhu v těle. Certifikováno USDA organic.   Jaký můžete mít užitek z produktů Perfect Food? Perfect Food RAW jsou travní a zeleninové sušené šťávy, poskytující přirozeně se vyskytující antioxidanty, enzymy, aminokyseliny, esenciální mastné kyseliny ..
63 Kč
Bez daně: 55 Kč
Založeno na 0 recenzích.
RAW Perfect Food -Čokoláda 1 dávka
RAW Perfect Food - Čokoláda 10g. - sušené šťávy ze zelených trav, zeleniny, ovoce a také s klíčky, které dodají různorodé spektrum vitamínů a přírodních látek pro vaše tělo. Díky svému zásaditému pH pomáhá také obnovovat acido-alkalickou rovnováhu v těle. Certifikováno USDA organic. Výborná chuť, která vás mile překvapí. V zelených potravinách je to něco speciálního. Žádná návštěva u vás doma nepozná, že pije nápoj plný zelených tráv a i vaše děti budou nadšeny. I za..
63 Kč
Bez daně: 55 Kč
Založeno na 0 recenzích.
TOPlist