Vítejte, můžete se přihlásit nebo zaregistrovat.
Váš nákupní košík je prázdný!

RAW Perfect Food

Perfect Food Greens
Perfect Food RAW- sušené šťávy ze zelených trav, ovoce a listové organic zeleniny, a také klíčky, které dodají různorodé spektrum vitamínů a látek pro vaše tělo. Zelené šťávy obsažené v Perfect Food RAW jsou pěstovány ekologicky a sklízené v době, kdy obsahují nejvyšší nutriční hodnotu. Jsou okamžitě odšťavněny a suší se při nízkých teplotách. Výsledný prášek v Perfect Food RAW - získaný ze šťáv, které jsou lyofilizované pomocí jemného procesu, a tak si udržují veškerou účinnost živin a čerstvost.
Zobrazit:
Řadit podle:
Perfect Food Berry Super Green Fruit & Veggie Formula - 240g
Perfect Food Berry Super Green Fruit & Veggie Formula - 240g   Perfect Food Berry Super Green Fruit & Veggie Formula byl vytvořen, jako alternativa pro milovníky zelených nápojů, kteří chtějí konzumovat ovoce a zeleninu v jednom superpotravinovém nápoji. Balení obsahující 49 superpotravin s vysokým obsahem fytonutrientů a 12 naklíčených ingrediencí, Perfect Food Berry Super Green Fruit & Veggie Formula získáte vynikající směs pro podporu vitality a správné stravy. Perfect Food Berry se liší od ostatních receptur Perfect Food v tom, že obsahuje další směs antioxidantů Whole Food Antioxidant, k..
1 189 Kč
Bez daně: 1 034 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Perfect Food Original Green Formula - 300g
Perfect Food Original Green Formula - 300g   Perfect Food Original Green Formula je první zelený doplněk Garden of Life. Je vyroben z koncentrovaných štáv z různých druhů trav, neobsahuje žádné fermentované přísady a je jedinečný, protože obsahuje HSO probiotika na bázi půdy pro podporu trávicího ústrojí. Obsahuje také mořskou "zeleninu", spirulinu, chlorellu a řasy - které nejsou obsaženy ve všech produktech Perfect food. Perfect Food Original je neochucený, neslazený, neobsahuje stévii a neobsahuje umělé přísady. Doplněk stravy Perfect Food Original Green Formula je celá ..
1 189 Kč
Bez daně: 1 034 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Perfect Food Super Green Formula - 300 Tablet
Perfect Food Super Green Formula - 300 Tablet   Je jedním z našich prvních produktů a již více než deset let je nejprodávanějším zeleným doplňkem v průmyslu přírodních produktů. Je vyroben z koncentrovaných šťáv z obilné trávy plus fermentované směsi potravin z trav a naklíčených semen, spolu se 17 vegetariánskými šťávami, třešní acerolou, mořskou "zeleninou" - včetně spiruliny, chlorelly a kalcifikovaných červených řas - a jednou miliardou CFU probiotik. Perfect Food Super Green Formula má více zelené zeleniny na porci než jiné receptury zelen&yacu..
1 930 Kč
Bez daně: 1 678 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Perfect Food Super Green Formula - 300g
Perfect Food Super Green Formula - 300g   Je jedním z našich prvních produktů a již více než deset let je nejprodávanějším zeleným doplňkem v průmyslu přírodních produktů. Je vyroben z koncentrovaných šťáv z obilné trávy plus fermentované směsi potravin z trav a naklíčených semen, spolu se 17 vegetariánskými šťávami, třešní acerolou, mořskou "zeleninou" - včetně spiruliny, chlorelly a kalcifikovaných červených řas - a jednou miliardou CFU probiotik. Ke zpříjemnění chuti byla přidána stévia. Perfect Food Super Green Formula má více z..
1 189 Kč
Bez daně: 1 034 Kč
Založeno na 0 recenzích.
RAW Organic Perfect Food 209g.
RAW Organic Perfect Food - Natural 209g. Sušené šťávy ze zelených trav, zeleniny, ovoce a také s klíčky, které dodají různorodé spektrum vitamínů a přírodních látek pro vaše tělo. Díky svému zásaditému pH pomáhá také obnovovat acido-alkalickou rovnováhu v těle. Certifikováno USDA organic. Jaký můžete mít užitek z produktů Perfect Food? Perfect Food RAW jsou travní a zeleninové sušené šťávy, poskytující přirozeně se vyskytující antioxidanty, enzymy, aminokyseliny, esenciální mastné kyseliny a mnoho fytonu..
999 Kč
Bez daně: 869 Kč
Založeno na 1 recenzích.
RAW Organic Perfect Food Alkalizer & Detoxifier 282g.
RAW Organic Perfect Food Alkalizer & Detoxifier 282g. (sušená šťáva) Je přírodní RAW doplněk stravy pro podporu rovnováhy vašeho těla. Podporuje přirozené vylučování toxinů z těla a udržování ideálního pH. RAW organic citronová a petrželová šťáva podporující alkalizaci RAW organic kokosová voda pro podporu hydratace a doplňování elektrolytů, 8 tradičně používaných poročišťujících bylin, Energie z RAW organic travních šťáv a antioxidační účinky organic RAW ovocných a zeleninových šťáv, ..
999 Kč
Bez daně: 869 Kč
Založeno na 2 recenzích.
RAW Organic Perfect Food Energizer 276g.
RAW Organic Perfect Food Energizer 276g.    ​Je sušená šťáva pro podporu Vaší vitality a energie z RAW potravin, jako jsou zelené travní šťávy z mladých obilovin, tmavě zelené šťávy ze špenátu, kapusty a petržele, klíčků, které, jsou bohaté na obsah bílkovin, a ovoce jako jsou borůvky, jahody, maliny a dalších skvělých RAW surovin. Veškeré tyto potraviny jsou pěstovány na ekologických farmách v USA. Certifikováno USDA organic. Neobsahuje žádná plniva, umělá barviva, příchutě, sladidla ani konzervační látky. RAW en..
999 Kč
Bez daně: 869 Kč
Založeno na 2 recenzích.
RAW Organic Perfect Food - Jablko 234g.
RAW Organic Perfect Food - Jablko - 234g.   Jsou sušené šťávy ze zelených trav, zeleniny, ovoce a také s klíčky, které dodají různorodé spektrum vitamínů a přírodních látek pro vaše tělo. Díky svému zásaditému pH pomáhá také obnovovat acido-alkalickou rovnováhu v těle. Mají dvojí certifikaci USDA organic a Non-GMO Project Verified.     Jaký můžete mít užitek z produktů Perfect Food? Perfect Food RAW jsou travní a zeleninové sušené šťávy, poskytující přirozeně se vyskytující antioxidanty, enzymy, ..
999 Kč
Bez daně: 869 Kč
Založeno na 0 recenzích.
RAW Organic Perfect Food -Čokoláda 285g.
RAW Organic Perfect Food - Čokoláda 285g.   Sušené šťávy ze zelených trav, zeleniny, ovoce a také s klíčky, které dodají různorodé spektrum vitamínů a přírodních látek pro vaše tělo. Díky svému zásaditému pH pomáhá také obnovovat acido-alkalickou rovnováhu v těle. Certifikováno USDA organic. Obsahuje 34 živin.   Výborná chuť, která vás mile překvapí. V zelených potravinách je to něco speciálního. Žádná návštěva u vás doma nepozná, že pije nápoj plný zelených tr&aacu..
999 Kč
Bez daně: 869 Kč
Založeno na 1 recenzích.
RAW Organic Perfect Food 414g
RAW Organic Perfect Food - Natural 414g.   Sušené šťávy ze zelených trav, zeleniny, ovoce a také s klíčky, které dodají různorodé spektrum vitamínů a přírodních látek pro vaše tělo. Díky svému zásaditému pH pomáhá také obnovovat acido-alkalickou rovnováhu v těle. Certifikováno USDA organic. Jaký můžete mít užitek z produktů Perfect Food? Perfect Food RAW jsou travní a zeleninové sušené šťávy, poskytující přirozeně se vyskytující antioxidanty, enzymy, aminokyseliny, esenciální mastné kyseliny ..
1 775 Kč
Bez daně: 1 543 Kč
Založeno na 1 recenzích.
RAW Organic Perfect Food -Čokoláda 570g
RAW Organic Perfect Food - Čokoláda 570g.   Sušené šťávy ze zelených trav, zeleniny, ovoce a také s klíčky, které dodají různorodé spektrum vitamínů a přírodních látek pro vaše tělo. Díky svému zásaditému pH pomáhá také obnovovat acido-alkalickou rovnováhu v těle. Certifikováno USDA organic. Obsahuje 34 živin.   Výborná chuť, která vás mile překvapí. V zelených potravinách je to něco speciálního. Žádná návštěva u vás doma nepozná, že pije nápoj plný zelených tr&aacu..
1 775 Kč
Bez daně: 1 543 Kč
Založeno na 1 recenzích.
Garden of Life - Blender Bottle, 20 oz
Garden of Life - šejkr - Blender Bottle, 20 oz (bude v světle modré barvě)   Blender Bottle Original Classic je světově nejproslulejší a nejpoužívanější bezzápachový šejkr Blender Bottle Original Classic – je jen jeden BlenderBottle   Všechny ostatní šejkry jsou jen obyčejné šejkry. V roce 2004 přinesla společnost BlenderBottle® revoluci na trhu s šejkry, které měly rázem jedinečný design ale hlavně měly BlenderBall® (míchací kuličku) tedy vlastnost pro dokonalé rozmíchání obsahu. Dnes, jsou stále šejkry  BlenderBottle nejprodávanější..
149 Kč
Bez daně: 123 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Coconut Water organic-prášek - 225g.
Coconut Water organic -prášek - 225g. doporučené datum spotřeby 7/12/2021 Žádný přidaný cukr Vyrobeno z cca 18 mladých zelených kokosových ořechů Zdrojem hydratace   Naše kokosová voda JAW je vyrobena ze skutečných kokosových ořechů pocházejících přímo z organických farem v Indii. Vezmeme tuto tekutinu bohatou na živiny a opatrně ji odpaříme a lyofilizujeme, čímž se získá super hladký a rozpustný prášek obsahující silné elektrolyty, minerály a je vynikající chutí.     Pur..
798 Kč
Bez daně: 694 Kč
Založeno na 0 recenzích.
TOPlist