Vítejte, můžete se přihlásit nebo zaregistrovat.
Váš nákupní košík je prázdný!

RAW Perfect Food

Perfect Food Greens

Perfect Food RAW- sušené šťávy ze zelených trav, ovoce a listové organic zeleniny, a také klíčky, které dodají různorodé spektrum vitamínů a látek pro vaše tělo. Zelené šťávy obsažené v Perfect Food RAW jsou pěstovány ekologicky a sklízené v době, kdy obsahují nejvyšší nutriční hodnotu. Jsou okamžitě odšťavněny a suší se při nízkých teplotách. Výsledný prášek v Perfect Food RAW - získaný ze šťáv, které jsou lyofilizované pomocí jemného procesu, a tak si udržují veškerou účinnost živin a čerstvost.

    Doručujeme také v sobotu.
Zobrazit:
Řadit podle:
RAW Organic Perfect Food 209g.
RAW Organic Perfect Food - Natural 209g. Sušené šťávy ze zelených trav, zeleniny, ovoce a také s klíčky, které dodají různorodé spektrum vitamínů a přírodních látek pro vaše tělo. Díky svému zásaditému pH pomáhá také obnovovat acido-alkalickou rovnováhu v těle. Certifikováno USDA organic. Jaký můžete mít užitek z produktů Perfect Food? Perfect Food RAW jsou travní a zeleninové sušené šťávy, poskytující přirozeně se vyskytující antioxidanty, enzymy, aminokyseliny, esenciální mastné kyseliny a mnoho fytonu..
890 Kč
Bez daně: 774 Kč
Založeno na 1 recenzích.
RAW Organic Perfect Food Alkalizer & Detoxifier 282g.
RAW Organic Perfect Food Alkalizer & Detoxifier 282g. (sušená šťáva) Je přírodní RAW doplněk stravy pro podporu rovnováhy vašeho těla. Podporuje přirozené vylučování toxinů z těla a udržování ideálního pH. RAW organic citronová a petrželová šťáva podporující alkalizaci RAW organic kokosová voda pro podporu hydratace a doplňování elektrolytů, 8 tradičně používaných poročišťujících bylin, Energie z RAW organic travních šťáv a antioxidační účinky organic RAW ovocných a zeleninových šťáv, ..
899 Kč
Bez daně: 782 Kč
Založeno na 2 recenzích.
RAW Organic Perfect Food Energizer 276g.
RAW Organic Perfect Food Energizer 276g.    ​Je sušená šťáva pro podporu Vaší vitality a energie z RAW potravin, jako jsou zelené travní šťávy z mladých obilovin, tmavě zelené šťávy ze špenátu, kapusty a petržele, klíčků, které, jsou bohaté na obsah bílkovin, a ovoce jako jsou borůvky, jahody, maliny a dalších skvělých RAW surovin. Veškeré tyto potraviny jsou pěstovány na ekologických farmách v USA. Certifikováno USDA organic. Neobsahuje žádná plniva, umělá barviva, příchutě, sladidla ani konzervační látky. RAW en..
899 Kč
Bez daně: 782 Kč
Založeno na 2 recenzích.
RAW Organic Perfect Food - Jablko 234g.
RAW Organic Perfect Food - Jablko - 234g.   Jsou sušené šťávy ze zelených trav, zeleniny, ovoce a také s klíčky, které dodají různorodé spektrum vitamínů a přírodních látek pro vaše tělo. Díky svému zásaditému pH pomáhá také obnovovat acido-alkalickou rovnováhu v těle. Mají dvojí certifikaci USDA organic a Non-GMO Project Verified.     Jaký můžete mít užitek z produktů Perfect Food? Perfect Food RAW jsou travní a zeleninové sušené šťávy, poskytující přirozeně se vyskytující antioxidanty, enzymy, ..
890 Kč
Bez daně: 774 Kč
Založeno na 0 recenzích.
RAW Organic Perfect Food -Čokoláda 338g.
RAW Organic Perfect Food - Čokoláda 338g. - sušené šťávy ze zelených trav, zeleniny, ovoce a také s klíčky, které dodají různorodé spektrum vitamínů a přírodních látek pro vaše tělo. Díky svému zásaditému pH pomáhá také obnovovat acido-alkalickou rovnováhu v těle. Certifikováno USDA organic. Obsahuje 34 živin. Výborná chuť, která vás mile překvapí. V zelených potravinách je to něco speciálního. Žádná návštěva u vás doma nepozná, že pije nápoj plný zelených tráv a i vaše dět..
890 Kč
Bez daně: 774 Kč
Založeno na 1 recenzích.
RAW Organic Perfect Food 414g
RAW Organic Perfect Food - Natural 414g.   Sušené šťávy ze zelených trav, zeleniny, ovoce a také s klíčky, které dodají různorodé spektrum vitamínů a přírodních látek pro vaše tělo. Díky svému zásaditému pH pomáhá také obnovovat acido-alkalickou rovnováhu v těle. Certifikováno USDA organic. Jaký můžete mít užitek z produktů Perfect Food? Perfect Food RAW jsou travní a zeleninové sušené šťávy, poskytující přirozeně se vyskytující antioxidanty, enzymy, aminokyseliny, esenciální mastné kyseliny ..
1 595 Kč
Bez daně: 1 387 Kč
Založeno na 1 recenzích.
RAW Organic Perfect Food -Čokoláda
RAW Organic Perfect Food - Čokoláda 675g. - sušené šťávy ze zelených trav, zeleniny, ovoce a také s klíčky, které dodají různorodé spektrum vitamínů a přírodních látek pro vaše tělo. Díky svému zásaditému pH pomáhá také obnovovat acido-alkalickou rovnováhu v těle. Certifikováno USDA organic. Obsahuje 34 živin. Výborná chuť, která vás mile překvapí. V zelených potravinách je to něco speciálního. Žádná návštěva u vás doma nepozná, že pije nápoj plný zelených tráv a i vaše dět..
1 550 Kč
Bez daně: 1 348 Kč
Založeno na 1 recenzích.
Garden of Life - Blender Bottle, 20 oz
Garden of Life - šejkr - Blender Bottle, 20 oz   Blender Bottle Original Classic je světově nejproslulejší a nejpoužívanější bezzápachový šejkr Blender Bottle Original Classic – je jen jeden BlenderBottle   Všechny ostatní šejkry jsou jen obyčejné šejkry. V roce 2004 přinesla společnost BlenderBottle® revoluci na trhu s šejkry, které měly rázem jedinečný design ale hlavně měly BlenderBall® (míchací kuličku) tedy vlastnost pro dokonalé rozmíchání obsahu. Dnes, jsou stále šejkry  BlenderBottle nejprodávanějšími šejkry na trhu. Proč? Pro..
149 Kč
Bez daně: 123 Kč
Založeno na 0 recenzích.
TOPlist