Vítejte, můžete se přihlásit nebo zaregistrovat.
Váš nákupní košík je prázdný!

RAW Meal

Jsme nadšeni, vám můžeme představit novou obohacenou verzi našeho RAW Meal. Je to skvělý doplněk stravy pro aktivní a zdravý životní styl. RAW je skvělá volba pro vaši energii a zdraví.Nový RAW Meal má více hladkou strukturu. Obal má uhlazenější a modernější vzhled a štíhlejší linii. Který protein se k Vám hodí? (klikni)
 
Co se týká obsahu, tak jsme opět vylepšili RAW Meal složení:
  • Obsahuje 20 g čistého, organického rostlinného proteinu v 1 dávce (32g.) Je to o skvělých 15% více než dříve
  • Nově složen ze 45 superfoods oproti původním 26 v natural verzi). Obsahuje: špenát, zázvor, chia... a mnohem více.
  • 0% přidaného cukru a jen 1g. přirozeně se vyskytujícího cukru v 1 dávce (32g.).
  • Nabízí 21 vitamínů Code vitamins and minerals, u 16 z nich ve 100% doporučené denní dávce těchto klíčových živin.
  • Stejně důležité je co není v RAW Meal obsaženo: bezlepkový, bez mléka a laktózy, žádná plniva, žádné syntetické živiny, bez umělých aromat a žádná náhradní sladidla a konzervační látky.
I když jsme změnili náš tradiční RAW Meal je zase o něco lepší a stále perfektní doplněk stravy pro aktivní životní styl a sportovní výživu. Vynikající koncentrovaná směs, která vám pomůže uspokojit hlad a řídit vaši hmotnost, dodat energii a cítit se skvěle!  Vyzkoušejte nové složení RAW Meal!

      Doručujeme také v sobotu.
Zobrazit:
Řadit podle:
RAW Meal - Natural
RAW Meal Natural - 1038g. - Lehce slazený Skvělý doplněk stravy nejen pro sportovce 100% rostlinného složení. Velmi vhodné použít před sportovním výkonem nebo při samotném sportu a aktivním stylu, jako kvalitní a vyváženou svačinu, velmi pohodlně použitelný na cestách a v průběhu dne, kdy není přístup k normální klasické stravě. Navíc vám dodá potřebnou energii, plně vás zasytí, ale nezatíží. To vše při poskytování bílkovin, vlákniny, vitamínů a minerálů, živých probiotik, enzymů. V podstatě obsahuje výživu sedmi výrobků Garden of Lif..
1 439 Kč
Bez daně: 1 251 Kč
Založeno na 0 recenzích.
RAW Meal - Vanilka
RAW Meal Vanilka - 969 g. Skvělý doplněk stravy nejen pro sportovce 100% rostlinného složení. Velmi vhodné použít před sportovním výkonem nebo při samotném sportu a aktivním stylu, jako kvalitní a vyváženou svačinu, velmi pohodlně použitelný na cestách a v průběhu dne, kdy není přístup k normální klasické stravě. Navíc vám dodá potřebnou energii, plně vás zasytí, ale nezatíží. To vše při poskytování bílkovin, vlákniny, vitamínů a minerálů, živých probiotik, enzymů. Nová receptura obsahuje 44 superpotravin, jakými jsou organick&aacu..
1 390 Kč
Bez daně: 1 209 Kč
Založeno na 0 recenzích.
RAW Meal - Vanilka Chai
RAW Meal Vanilka Chai - 907 g. Skvělá výživa nejen pro sportovce je 100% rostlinného složení. Velmi vhodné použít před sportovním výkonem nebo při samotném sportu a aktivním stylu, jako kvalitní a vyváženou vydatnou svačinu, velmi pohodlně použitelný na cestách a v průběhu dne, kdy není přístup k normální klasické stravě. Ideální do vašeho smoothie. Navíc vám dodá potřebnou energii, plně vás zasytí, ale nezatíží. To vše při poskytování bílkovin, vlákniny, vitamínů a minerálů, živých probiotik, enzymů. Nová receptura ..
1 390 Kč
Bez daně: 1 209 Kč
Založeno na 0 recenzích.
RAW Meal - Čololáda
RAW Meal Čokoláda - 1017g. Skvělý doplněk stravy nejen pro sportovce 100% rostlinného složení. Velmi vhodné použít před sportovním výkonem nebo při samotném sportu a aktivním stylu, jako kvalitní a vyváženou svačinu, velmi pohodlně použitelný na cestách a v průběhu dne, kdy není přístup k normální klasické stravě. Navíc vám dodá potřebnou energii, plně vás zasytí, ale nezatíží. To vše při poskytování bílkovin, vlákniny, vitamínů a minerálů, živých probiotik, enzymů. Nová receptura obsahuje 44 superpotravin, jakými jsou organ..
1 439 Kč
Bez daně: 1 251 Kč
Založeno na 0 recenzích.
RAW Meal - Natural 454g
RAW Meal Natural - 454 g. Skvělý doplněk stravy nejen pro sportovce 100% rostlinného složení. Velmi vhodné použít před sportovním výkonem nebo při samotném sportu a aktivním stylu, jako kvalitní a vyváženou svačinu, velmi pohodlně použitelný na cestách a v průběhu dne, kdy není přístup k normální klasické stravě. Navíc vám dodá potřebnou energii, plně vás zasytí, ale nezatíží. To vše při poskytování bílkovin, vlákniny, vitamínů a minerálů, živých probiotik, enzymů. Nová receptura obsahuje 45 superpotravin, jakými jsou organick&aacu..
728 Kč
Bez daně: 633 Kč
Založeno na 0 recenzích.
RAW Meal - Vanilka 484g
RAW Meal Vanilka - 484g. Skvělý doplněk stravy nejen pro sportovce je 100% rostlinného složení. Velmi vhodné použít před sportovním výkonem nebo při samotném sportu a aktivním stylu, jako kvalitní a vyváženou svačinu, velmi pohodlně použitelný na cestách a v průběhu dne, kdy není přístup k normální klasické stravě. Navíc vám dodá potřebnou energii, plně vás zasytí, ale nezatíží. To vše při poskytování bílkovin, vlákniny, vitamínů a minerálů, živých probiotik, enzymů.   Nová receptura obsahuje 44 superpotravin, jakými jsou o..
709 Kč
Bez daně: 617 Kč
Založeno na 0 recenzích.
RAW Meal - Vanilka Chai 454g
  RAW Meal Vanilka Chai - 454g. Skvělá výživa nejen pro sportovce je 100% rostlinného složení. Velmi vhodné použít před sportovním výkonem nebo při samotném sportu a aktivním stylu, jako kvalitní a vyváženou vydatnou svačinu, velmi pohodlně použitelný na cestách a v průběhu dne, kdy není přístup k normální klasické stravě. Ideální do vašeho smoothie. Navíc vám dodá potřebnou energii, plně vás zasytí, ale nezatíží. To vše při poskytování bílkovin, vlákniny, vitamínů a minerálů, živých probiotik, enzymů. Nov&aac..
709 Kč
Bez daně: 617 Kč
Založeno na 0 recenzích.
RAW Meal - Čololáda 509g
RAW Meal Čokoláda - 509g. Skvělý doplněk stravy nejen pro sportovce 100% rostlinného složení. Velmi vhodné použít před sportovním výkonem nebo při samotném sportu a aktivním stylu, jako kvalitní a vyváženou svačinu, velmi pohodlně použitelný na cestách a v průběhu dne, kdy není přístup k normální klasické stravě. Navíc vám dodá potřebnou energii, plně vás zasytí, ale nezatíží. To vše při poskytování bílkovin, vlákniny, vitamínů a minerálů, živých probiotik, enzymů. Nová receptura obsahuje 44 superpotravin, jakými jsou organi..
728 Kč
Bez daně: 633 Kč
Založeno na 0 recenzích.
TOPlist