Vítejte, můžete se přihlásit nebo zaregistrovat.
Váš nákupní košík je prázdný!

RAW Protein

RAW protein je jedinečným zdrojem kompletních bílkovin z proteinové směsi z 13 druhů klíčků. Jedna dávka RAW Proteinu poskytuje (20g) bílkovin a až 79% čistého proteinu. Navíc obsahuje  aminokyseliny, probiotika, vitamíny a enzymy podporující trávení. Vynikající chuti, zkrátka pro ty co hledají to nejlepší. Kvalita bez kompromisu.

     Doručujeme také v sobotu.
Zobrazit:
Řadit podle:
RAW Protein - Natural
Raw Protein 568 g. Natural. Nyní můžete získat výživnou sílu z RAW Proteinu od společnosti Garden of Life – Certifikovaný USDA organic protein vhodný i pro vegany. Doplněk stravy.  Nejkompplexnější rostlinný protein. Díky 13ti druhům proteinu z naklíčené proteinové směsi je RAW protein vynikajícím zdrojem kompletních bílkovin. Jedna dávka RAW Proteinu poskytuje (22g) bílkovin pro vaše tělo. Navíc obsahuje všechny esenciální aminokyseliny, vitamíny rozpustné v tucích, probiotika a enzymy podporující trávení. Neobsahuje stevii. Obsah proteinu v 1 dá..
939 Kč
Bez daně: 817 Kč
Založeno na 2 recenzích.
RAW Protein - Vanilka
Raw Protein 624 g. Vanilka Získejte výživnou sílu z RAW Proteinu od společnosti Garden of Life – Certifikovaný USDA organic protein vhodný i pro vegany. Nejkomplexnější rostlinný protein. Díky 13ti druhům proteinu z naklíčené proteinové směsi je RAW protein vynikajícím zdrojem kompletních bílkovin. Jedna dávka RAW Proteinu poskytuje (22g) bílkovin pro vaše tělo. Navíc obsahuje všechny esenciální aminokyseliny, vitamíny rozpustné v tucích, probiotika a enzymy podporující trávení. Obsah proteinu v 1 dávce je 71%.  Je vynikající..
939 Kč
Bez daně: 817 Kč
Založeno na 2 recenzích.
RAW Protein - Vanilka Chai
Raw Protein 580g. Vanilka Chai Získejte výživnou sílu z RAW Proteinu od společnosti Garden of Life – Certifikovaný USDA organic protein vhodný i pro vegany. Nejkomplexnější rostlinný protein. Díky 13ti druhům proteinu z naklíčené proteinové směsi je RAW protein vynikajícím zdrojem kompletních bílkovin. Jedna dávka RAW Proteinu poskytuje (22g) bílkovin pro vaše tělo. Navíc obsahuje všechny esenciální aminokyseliny, vitamíny rozpustné v tucích, probiotika a enzymy podporující trávení. Obsah proteinu v 1 dávce je 76%.  Je vynikaj&i..
939 Kč
Bez daně: 817 Kč
Založeno na 1 recenzích.
RAW Protein - Čokoláda
Raw Protein 664 g. Čokoláda Získejte výživnou sílu z RAW Proteinu od společnosti Garden of Life – Certifikovaný USDA organic protein vhodný i pro vegany. Nejkomplexnější rostlinný protein. Díky 13ti druhům proteinu z naklíčené proteinové směsi je RAW protein vynikajícím zdrojem kompletních bílkovin. Jedna dávka RAW Proteinu poskytuje (22g) bílkovin pro vaše tělo. Navíc obsahuje všechny esenciální aminokyseliny, vitamíny rozpustné v tucích, probiotika a enzymy podporující trávení. Obsah proteinu v 1 dávce je 67%.  Je vynikajíc..
939 Kč
Bez daně: 817 Kč
Založeno na 2 recenzích.
RAW Protein - Natural 1 dávka
Raw Protein 28g. Natural. Nyní můžete získat výživnou sílu z RAW Proteinu od společnosti Garden of Life – Certifikovaný USDA organic protein vhodný i pro vegany. Doplněk stravy.Nejkompplexnější rostlinný protein. Díky 13ti druhům proteinu z naklíčené proteinové směsi je RAW protein vynikajícím zdrojem kompletních bílkovin. Jedna dávka RAW Proteinu poskytuje (22g) bílkovin pro vaše tělo. Navíc obsahuje všechny esenciální aminokyseliny, vitamíny rozpustné v tucích, probiotika a enzymy podporující trávení. Neobsahuje stevii. Obsah proteinu v 1 dávce je ..
76 Kč
Bez daně: 66 Kč
Založeno na 0 recenzích.
RAW Protein - Čokoláda 1davka
Raw Protein 23 g. Čokoláda. Získejte výživnou sílu z RAW Proteinu od společnosti Garden of Life – Certifikovaný USDA organic protein vhodný i pro vegany. Doplněk stravy. Nejkomplexnější rostlinný protein z více druhů proteinu, navíc s probiotiky, enzymy, vitamíny podporující trávení proteinu. Vynikající chuti, zkrátka pro ty co hledají to nejlepší. Kvalita bez kompromisu. ►O výjimečnosti Garden of Life proteinů si přečtěte zde:◄ Díky proteinu z 13ti druhů klíčků je RAW protein vynikajícím zdrojem kompletních bílkovin. Jedna dávka RAW Proteinu poskytuje (17g) b&i..
64 Kč
Bez daně: 56 Kč
Založeno na 0 recenzích.
RAW Protein - Vanilka Chai 1davka
Raw Protein 29g. Vanilka Chai Získejte výživnou sílu z RAW Proteinu od společnosti Garden of Life – Certifikovaný USDA organic protein vhodný i pro vegany. Nejkomplexnější rostlinný protein. Díky 13ti druhům proteinu z naklíčené proteinové směsi je RAW protein vynikajícím zdrojem kompletních bílkovin. Jedna dávka RAW Proteinu poskytuje (22g) bílkovin pro vaše tělo. Navíc obsahuje všechny esenciální aminokyseliny, vitamíny rozpustné v tucích, probiotika a enzymy podporující trávení. Obsah proteinu v 1 dávce je 76%.  Je vynikaj&ia..
76 Kč
Bez daně: 66 Kč
Založeno na 0 recenzích.
RAW Protein - Vanilka 1davka
Raw Protein 31g. Vanilka Získejte výživnou sílu z RAW Proteinu od společnosti Garden of Life – Certifikovaný USDA organic protein vhodný i pro vegany. Nejkomplexnější rostlinný protein. Díky 13ti druhům proteinu z naklíčené proteinové směsi je RAW protein vynikajícím zdrojem kompletních bílkovin. Jedna dávka RAW Proteinu poskytuje (22g) bílkovin pro vaše tělo. Navíc obsahuje všechny esenciální aminokyseliny, vitamíny rozpustné v tucích, probiotika a enzymy podporující trávení. Obsah proteinu v 1 dávce je 71%.  Je vynikající c..
76 Kč
Bez daně: 66 Kč
Založeno na 0 recenzích.
FYI Restore
FYI Restore 60 enterosolventních kapslí. Pomáhá při svalové únavě a bolestem svalů po cvičení-regenerace FYI Restore pracuje s procesy v celém těle díky systémové enzymoterapii, a tím podporuje obnovu svalových tkání, poskytuje komplexní vysoce účinnou řadu systémových enzymů, bioflavonoidů, antioxidantů a stopových prvků, které podporují zdravou tkáň poskytuje vysoké množství bromelainu a papainu, které přirozeně působí proti srážení krevních destiček, a podporují tak normální mikrocirkulaci ve tkáních, ..
759 Kč
Bez daně: 660 Kč
Založeno na 0 recenzích.
TOPlist