Vítejte, můžete se přihlásit nebo zaregistrovat.
Váš nákupní košík je prázdný!
To se mi líbí
Garden of Life

Super potraviny

      Přírodní vitamíny z rostlin jsou vhodným doplňkem stravy, pokud jste vystaveni nadměrnému stresu, nemáte možnost kvalitně se stravovat, nebo při vysoké zátěži je vhodné tyto látky doplňovat co nejméně tepelně a chemicky upravené (50 % až 80 % vitamínů a minerálů se zničí již při teplotě přesahující 42°C) Velmi podstatné je příjmat je v přírodní formě a ne chemicky vyráběné. Žádný stroj a ani laboratoř nebo člověk nevyrobí např. vitamín C v takové formě, jak to dokáže příroda. Umělé syntetické vitaminy se nedají vytvořit bez tepelného zpracování. Kyselina askorbová je vitamín C vytvořený syntetickou cestou. Je to jen chemický substance, která se snaží přiblížit vitamínu C a popsat jej chemickým vzorcem. V přírodních produktech jsou k dispozici všechny objevené i neobjevené vitaminy a minerální látky v nejlepší, přírodou předurčené sestavě a kombinaci. Proto se nesnažme přírodu nahrazovat, ale rozumně využívat.
      Na našich stránkách se můžete najít spoustu odkazu na literaturu ohlendě vitamínu C. A že na tom něco bude, jsem přesvědčeni. Také to dokazují některé sporadicky zveřejněné články vědců.  střípky zde

Proč používat přírodní vitamín C? vice zde

     Ano velmi vhodné nahradit ovocem citrony grepy, ale ne každý denně sní takové množství, aby do sebe dostal potřebné množství vitamínu C. Tohle je bezpečná přírodní možnost, jak si příležitostně a rychle pomoct. Paradoxem dnešní doby je to, že se spotřebovává stále více chemicky a průmyslově vyráběných vitamínů a společnost bohužel zdravější není. Otázka zní, proč to tedy nezabírá? Jedna z mnoha příčin je i výše popsaná problematika.

Sekce zajímavosti knihy: vitamín C v přírodní formě je skvělá volba. Zkrátka vitamí C je nezbytná záležitost ikdyž třeba umělý-syntetický tak určitě ano, ale lépe přírodní C.  Článek z tisku o léčbě vitamínem C zde

Zobrazit:
Řadit podle:
Maca prášek BIO - 250g.
Maca Bio  pochází z peruánských středních And a používá se již od dob Inků jak pro výživové, tak pro lékařské účely. Maca je trubicovitá kořenová zelenina, která se po sklizni přírodně zpracovává (je jemně sušena a mleta za nízkých teplot) na prášek podobný mouce. Maca je bohatě obdařená esenciálními živinami, které poskytují výborný zdroj energie, podporují fyzický a duševní výkon a pomáhají udržet optimální výdrž a vitalitu. Maca kořen Maca (Lepidium meyenii) je rostlina vysokých And..
607 Kč
Bez daně: 528 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Himalájská sůl 500g
Himalájská sůl, skvěle zpracovaná a bez nečistot nebo přísad, pomáhá dodat tělu vodu, minerály a vytváří zásadité prostředí v těle tím, že poskytuje důležité minerály. Napomáhá navracet a udržovat fyzickou energii a rovnováhu mezi kyselým a zásaditým prostředím v těle. V posledních desetiletích hraje v potravinovém průmyslu důležitou roli schopnost potravin přečkat v požadovaném stavu uskladnění a přepravu. Není neobvyklé, že i přírodní mořská sůl bývá ochuzena o mnoho svých minerálů a dalších živin. Paradoxně se do těcht..
175 Kč
Bez daně: 152 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Perfect Food Pšenice Juice -120g. prášek
Perfect Food Pšenice Juice 120g prášek Náš certifikovaný, RAW organic, prášek z negeneticky modifikované pšeničné šťávy patří mezi vynikající superpotraviny na Zemi. Obsahuje přirozeně vyskytující se živiny. RAW zelené potraviny jsou baohaté na chlorofyl. Jedna denní dávka pšeničného prášku (4g) dodá stejné živiny, jako bychom vypili 0,38 litru odšťavněné čerstvé pšeničné šťávy. Certifikováno USDA organic. Perfect Food RAW Pšeničný Juice – přináší skvělé šťávy ..
582 Kč
Bez daně: 506 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Kakaové boby neloupané BIO - 250 g
Kakaové boby z Peru jsou nabité antioxidanty, vitamíny a minerály. Plody kakaovníku (Theobroma cacao) se botanicky řadí k ořechům a chutnají jako hořká čokoláda. Nepražené představují výborný prostředek, jak dodat tělu energii, dobrou náladu, jasnou mysl a podpořit zdravý životní styl. Mnoho lidí považuje čokoládu za "hříšné potěšení". Pověsti o tom, že je čokoláda nezdravá potravina, by se ale měly přičíst především nešetrnému zpracování kakaa ve velkých potravinářských společnostech, které surovinu rafinuj&i..
225 Kč
Bez daně: 225 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Kakaové boby BIO drcené - 340g.
Kakaové boby drcené přímo z Indonésie jsou nabité antioxidanty, vitaminy a minerály. Představují výborný prostředek, jak dodat tělu energii, dobrou náladu, jasnou mysl a podpořit zdravý životní styl. S plnou chutí a bohatým aroma jsou ideální ke svačinám nebo do koktejlů, dezertů a čokoládových snacků. Mnoho lidí považuje čokoládu za "hříšné potěšení". Pověsti o tom, že je čokoláda nezdravá potravina, by se ale měly přičíst především nešetrnému zpracování kakaa ve velkých potravinářských společnostech, kter&e..
369 Kč
Bez daně: 321 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Sunwarrior Protein Vanilkový - 1Kg
Sunwarrior protein vanilkový 100% rostlinný původ. 83% protein. Hypoalergenní. Určen pro nejnáročnější uživatele! Hypoalergenní! RAW Přírodní proteinový nápoj od firmy Sunwarrior je určený nejen pro sportovce, kulturisty, vegany a vitariány, ale i hubnoucí jedince. Ideální doplněk stravy pro všechny, kteří si chtějí udržet optimální hmotnost, vybudovat svalovou hmotu a být , fit a plní energie. Více informací o Sunwarrior Proteinu: Obsahuje 83 % nejkvalitnějších bílkovin z jiných zdrojů než sója. Je vyroben při teplotá..
1 256 Kč
Bez daně: 1 092 Kč
Založeno na 2 recenzích.
Sunwarrior Protein Čokoládový -1Kg
Sunwarrior protein čokoládový 100% rostlinný původ. 83% protein. Hypoalergenní. Určen pro nejnáročnější uživatele! Hypoalergenní! RAW Přírodní proteinový nápoj od firmy Sunwarrior je určený nejen pro sportovce, kulturisty, vegany a vitariány, ale i hubnoucí jedince. Ideální doplněk stravy pro všechny, kteří si chtějí udržet optimální hmotnost, vybudovat svalovou hmotu a být , fit a plní energie. Více informací o Sunwarrior Proteinu: Obsahuje 83 % nejkvalitnějších bílkovin z jiných zdrojů než sója. Je vyroben při teplo..
1 256 Kč
Bez daně: 1 092 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Sunwarrior Blend - Vanilkový - 1Kg
Sunwarrior Blend vanilkový je protein s vynikající proteinovou kombinací pro tvorbu svalové hmoty, údržení ideální váhy, podporu chuti a metabolismu. Díky této proteinové kombinaci získáte neuvěřitelný příliv energie!! A to nejlepší je jeho ÚŽASNÁ CHUŤ! Doplněk stravy. Výzkum ukazuje, že je prospěšné kombinovat různé zdroje proteinů. Nejvyšší výkon tedy můžete získat, když zkombinujete Raw Vegan Rice Protein (Syrový veganský rýžový protein) s novým Warrior Blendem. Díky tomu získáte pro vaše zdraví to..
1 265 Kč
Bez daně: 1 100 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Sunwarrior Blend - Čokoládový - 0,5Kg
Sunwarrior Blend čokoládový je protein s vynikající proteinovou kombinací pro tvorbu svalové hmoty, údržení ideální váhy, podporu chuti a metabolismu. Díky této proteinové kombinaci získáte neuvěřitelný příliv energie!! A to nejlepší je jeho ÚŽASNÁ CHUŤ! Doplněk stravy. Výzkum ukazuje, že je prospěšné kombinovat různé zdroje proteinů. Nejvyšší výkon tedy můžete získat, když zkombinujete Raw Vegan Rice Protein (Syrový veganský rýžový protein) s novým Warrior Blendem. Díky tomu získáte pro vaše zdrav&ia..
767 Kč
Bez daně: 667 Kč
Založeno na 0 recenzích.
Sunwarrior Blend - Čokoládový - 1Kg
Sunwarrior Blend čokoládový je protein s vynikající proteinovou kombinací pro tvorbu svalové hmoty, údržení ideální váhy, podporu chuti a metabolismu. Díky této proteinové kombinaci získáte neuvěřitelný příliv energie!! A to nejlepší je jeho ÚŽASNÁ CHUŤ! Doplněk stravy. Výzkum ukazuje, že je prospěšné kombinovat různé zdroje proteinů. Nejvyšší výkon tedy můžete získat, když zkombinujete Raw Vegan Rice Protein (Syrový veganský rýžový protein) s novým Warrior Blendem. Díky tomu získáte pro vaše zdrav&ia..
1 256 Kč
Bez daně: 1 092 Kč
Založeno na 0 recenzích.
TOPlist