Vítejte, můžete se přihlásit nebo zaregistrovat.
Váš nákupní košík je prázdný!

Will Brooks

„Byl jsem posedlý tímto zápasem“ řekl Brooks. Kdo by nepodlehl humbuku kolem Sarnavskiyho vítězné série, jeho poslední čtyři vítězství anebo 25 vyhraných zápasu a jen 1 prohra. http://www.sherdog.com/fighter/Alexander-Sarnavskiy-41790

"Věděl jsem, že moje výhoda je moje rychlost, výbušnost z atletiky. Myslím, že to bylo těžké pro „Tiger“ Sarnavskiy, aby mi stačil v těchto oblastech. "

Brooks je sponzorován Garden of Life® a jedním z několika dalších smíšených bojových stylů, které bojují v Bellator a UFC  po celém světě. Konkurenční boj v lehké váze, jeho vzhled, vyrýsovaná postava způsobují, že vypadá mnohem větší než na 70kg. Nicméně, on měl spoustu času vymyslet nejlepší způsob, jak přidat váhu, zhubnout a získat svalovou hmotu v závislosti na sportech v kterých soutěžil před lety. Na střední škole v Chicagu se věnoval fotbalu, ale zranění kolena ukončilo jeho kariéru fotbalisty a obrátil tak svou pozornost k zápasu. Mnoho zápasníku má ovšem málo příležitostí po střední škole soutěžit v zápase. Brooks tedy zjistil, že smíšená bojová umění budou pro něj vhodná a byl to tedy logický vývoj jeho sportovní kariéry.

Udělal svůj profesionální MMA debut v roce 2011 a rychle se etabloval svými výsledky 7-0 záznamem v jeho prvním roce. Jeho velký zlom přišel, když byl vyzván Japonsku DREAM organizací a porazil vysoce zkušeného veterána Satoru Kitaoka s technickým knockout. Ihned poté to způsobilo mezinárodní zájem a on podepsal s Bellator Fighting Championships a v 2013 a začal bojovat o titul. V době, kdy čelil Sarnavskiy ve finále, MMA fanoušci mohli uznat, že je vážnou hrozbou.

"Byl jsem na něj připraven," řekl Brooks, jehož hrozivá přezdívka "Ill Will" má znamenat zkázu předem. „Když jsem v tréninkovém soustředění před zápasem, nesmím dělat nic na půl. Trénuji dvakrát denně po dobu šesti hodin a v neděli se věnuji regeneraci. Zaměřuji se na moje zápasnické dovednosti aby zůstali stále přesné a úzce spolupracuji s mým osobním trenérem Steve Bruno, tak abychom byli schopni dodat do mého tréninkového plánu i hru.“

Brooks říká, že je vděčný svému týmu a také za podporu rodiny, přátel a trenérů v American Top Team, stejně jako Garden of Life, které mu pomáhá s jeho nutričními potřebami.

"Výživa to je poslední kousek skládačky pro mě," řekl Brooks. "Vždycky jsem se snažil jíst zdravě, ale nikdy jsem si nebyl zcela jistý, co za doplňky stravy bych potřeboval, aby mi procházely těžké tréninky a soutěže. Teď stále používám nejlepší protein v RAW Meal a RAW Fit, Vitamin Code® RAW celém spektru a multivitamíny a Wobenzym® N, jako pomoc při regeneraci.  Kolega mi také řekl o významu zelených džusů a smoothies, takže teď jsem přidal Perfect Food® RAW do mixu. Cítím se skvěle, a říkám všem, že potřebujeme více takových společností, jako je Garden of Life, které mají pochopení pro to, co sportovci potřebují a pro jejich tvrdou práci, aby byli úspěšní. "

Teď, když se etabloval, jako seriózní vyzyvatel v lehké váze, nebude Brooks v příštím roce považován již za outsidera.  Jak Bellator CEO Bjorn Rebney nedávno řekl: "Máme tu další špičkové borce v lehké váze Bellator, a jeho jméno je Will Brooks."

http://www.sherdog.com/fighter/Will-Brooks-76241

zdroj: Extraordinaryhealth 20/2014

TOPlist